Czesiek, Czekolad odszedł za tęczowy most ❤

Czesiek, czekolad za tęczowym mostem
NA ZAWSZE zostanie z nami obraz ogromnych CZESIOWYCH oczu wpatrzonych w obiektyw. ŻEGNAJ WOJOWNIKU?

CZESIEK CZEKOLAD… 1.10.2019 – tej daty nie zapomnimy NIGDY. Tego dnia w Ostrowcu został odłowiony psi szkielecik, w zasadzie bez szans na przeżycie. Pojawił się WIELKI WOJOWNIK – Czesiu Czekolad. Serce pękało na myśl, co ten biedny pies musiał przeżyć i czego doświadczyć. Czesiu był jak FENIKS, każdego dnia odradzał się na nowo. Dzień po dniu zaczynał wracać do życia. I kiedy my traciliśmy nadzieję, ON pokazywał, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jego ogromna wola walki codziennie nas motywowała do działania. Cieszyliśmy się z każdego kroku, każdej qupki i każdego samodzielnego siusiu. Jego małe zwycięstwa były dla nas wielkim sukcesem.

Z biegiem czasu udało się podreperować zdrowie na tyle, że Cześ mógł w miarę normalnie funkcjonować. I wtedy w JEGO życiu, pojawiła się Joasia.️ Przyjęła go z zanikiem mięśni, wielkim guzem na jądrze i zaawansowaną martwicą tkanek. Nauczyła się dawać kroplówki i sama robić opatrunki. Jej mieszkanie zamieniło się w domowy szpitalik i gabinet zabiegowy. Od tego momentu było tylko lepiej. Czesiu NIE widział, nie słyszał, nie miał paluszków ale był szczęśliwy. Kochał i był kochany. Odzyskał wigor i cieszył się każdym nowym dniem. ŻYŁ na MAXA, tak jakby chciał nadrobić stracone lata. Wyrywał się ze szponów śmierci i dostawał kolejny kredyt. To były wyjątkowe 2 lata? Jego siła była naszą siłą. Dla takich ,,cześków” warto walczyć zawsze i do końca.

DZISIAJ nie ma już z nami CZESIA?. Pobiegł za Tęczowy Most. Jego umęczone serduszko w końcu się poddało. Odszedł tak samo cichutko jak żył.? Wiedział, że jest bezpieczny. Joasia była z nim do końca. Dziękujemy JEJ za delikatność, za troskę, za oddanie i za ogromne uczucie jakim go darzyła. Joasiu byłaś jego bohaterką i opoką. Dziękujemy całej rodzinie Joasi, za ogrom bezinteresownej miłości jaką ofiarowali Czesiowi. Byliście dla niego jak powietrze. Dziękujemy również Pani Joannie i Annie za to, że Czesiowi nigdy nie zabrakło specjalistycznej karmy.

Dziękujemy każdemu z Was za wsparcie, za trzymanie kciuków, za dobre słowa i gesty. Dziękujemy, że kochaliście go tak samo mocno jak my wszyscy. Teraz już NIC nie jest i nie będzie takie samo? Odszedł WIELKI WOJOWNIK? PIES, który dawał nadzieję i nauczył nas WALCZYĆ. Razem z nim odeszła cząstka NAS.

Biegaj CZESIU po zielonych łąkach, tam już na Ciebie czeka Chrupek, Astor, Milka, Kaziu, Ciastek, Moris, Wonder, Ramis, Amber  i wiele, wiele innych. Pozdrów ich od nas i powiedz, że pamiętamy i tęsknimy. Chociaż serce nam pęka na milion kawałków, to jesteśmy dumni, że dane nam było Cię poznać. NA ZAWSZE zostanie z nami obraz ogromnych CZESIOWYCH oczu wpatrzonych w obiektyw. ŻEGNAJ WOJOWNIKU?

Poprzednie wpisy:
Hau, Hau, moi mili Psijacieje!Czekuś znów potrzebuje wsparcia – apel o pomoc! ❤️❤️❤️
Trzymajcie kciuki za Cześka – on znowu wybiera się za tęczowy most… – uaktualnienie
Czesiek to po prostu Psi Anioł. Wiemy, że co najmniej kilka razy był dwiema łapami za tęczowym mostem
Wraz z Czekoladem dziękujemy za Waszą pomoc i… prosimy o więcej ❤️ (+film)
Czekolad rusza w drogę po zdrowie. Bądźcie z nami! ❤️
Dom dla Czekolada wciąż pilnie poszukiwany! ❤️
CZEKOLAD – ostatnie wieści z klinki. Od dzisiaj w domu jako Jowisz
Wieści od naszego Czekolada (+film)
Z PAMIĘTNIKA CZEKOLADA – O(PSI)OWIEŚCI CIĄG DALSZY (+FILM)
CZEKOLAD – O(PSIO)WIEŚĆ CZEKUSIA (+film)
Kości obciągnięte skórą i te oczy, które proszą o życie – wieści z kliniki
Kości obciągnięte skórą i te oczy, które proszą o życie – RATUJEMY CZEKOLADA
Kości obciągnięte skórą i te oczy, które proszą o życie – uaktualnienie
Kości obciągnięte skórą i te oczy, które proszą o życie

Czesiek, czekolad za tęczowym mostem Czesiek, czekolad za tęczowym mostem Czesiek, czekolad za tęczowym mostemCzesiek, czekolad za tęczowym mostem

11 thoughts on “Czesiek, Czekolad odszedł za tęczowy most ❤”

 1. Do zobaczenia Czesiu po drugiej stronie. Dziękuję za przykład jaki nam dałeś. Nie zapomnimy cię! Pozdrów Koko, Laurę, Sarę, Bossa, Aresa, Marsa i Głupotę! ❤

 2. Asiu tak bardzo jestem Tobie i wszystkim osobom które tak jak ja obserwował od początku walkę Czekolada o życie. Pamiętam lepsze i gorsze chwilę którymi dzieliliscie się z nami.Czekoladowi zostało ofiarowane 2 lata dobrego życia którego nigdy nie miał. Został pokochany i do końca wiedział że zawsze jest ktoś kto to kocha.Biegaj szczęśliwy za tęczowym mostem kochany Czekoladku. Czekają tam na Ciebie przyjaciele. Ja jeszcze raz w swoim imieniu dziękuję wszystkim którzy wspierali walkę tego Wielkiego Wojownika

 3. Tak bardzo mi przykro,łzy się leją a serce pęka…Wierzę z całego serca że jest tam gdzie jest szczęśliwy i bez bólu.
  „?Śpij Piesku,śpij a my będziemy Cie kochać?”…
  Żegnaj kochany Czekoladku…

  1. Jest mi tak przykro , ze łzy przesłaniają mi oczy . Po prostu wyje z niemocy .
   Kochany , biegaj tam szczęśliwy z moim ukochanym Maksem , Zosia i Anielka , oraz z bezimiennymi wszystkimi jakie tam spotkasz .
   Cześć Twojej Pamięci .

 4. Bardzo mi przykro. To był wyjątkowo dzielny psiak. Dziękuję Wszystkim, którzy wspierali Czekusia i okazali mu wiele miłości.

 5. Kochany❤❤ Czesiu czekoladko , Jesteś za tęczowym mostem , pewnie biegasz z naszą Kochaną ❤❤Rubi która umarła 15 .10.2016 i Kochaną ❤❤Avią która opuściła nas 25.05.2019 roku. Obie były od szczeniąt, do prawie 12 lat.
  Rubi pokonała białaczka, Avcię rak płuc. Bardzo mi przykro ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *