Każdy dzień trzeba traktować jak święto, bo nigdy nie wiadomo, który okaże się tym ostatnim…

Bianka za tęczowym mostem

Wczoraj odeszła za Tęczowy Most nasza Bianka…

Nie doczekaliśmy wyznaczonego za 5 dni terminu operacji… Po drugim wstrząsie kardiogennym, jej schorowane serce, nie wytrzymało tych obciążeń. Brak nam słów, żeby opisać, jak bardzo nas boli jej odejście… Byliśmy razem tylko 6 miesięcy. A tak marzyliśmy o długim i radosnym wspólnym byciu… Kochamy labradory nieograniczonym uczuciem, ale w miłości, dobroci i mądrości, to Bianka była niezrównana, mimo, że życie jej nie rozpieszczało…

Jej przewlekła choroba, była dla nas lekcją, jak ważny jest każdy dzień i że każdy, trzeba traktować jak święto. Bo nigdy nie wiadomo, który okaże się tym ostatnim… Dołączam zdjęcie z naszego ostatniego, wspólnego, radosnego i długiego włóczenia się po lesie 2 tygodnie temu.

Jesteśmy przekonani, że te ostatnie pół roku było najszczęśliwszym okresem jej życia.

Poprzednie wpisy:
Bianka i Betty – kolejne, bardzo złe wieści…
Bianka i Betty – Dirofilaria repens – ostrzeżenie dla właścicieli zwierząt
Bianka i Betty – ze składu budowlanego wprost do łóżeczka
Bianka i Betty, dwie piękne samotne labradorki, mają tylko siebie… mieszkają na terenie składu budowlanego
Bianka i Betty, dwie piękne labradorki szukają domu

Bianka za tęczowym mostem

4 thoughts on “Każdy dzień trzeba traktować jak święto, bo nigdy nie wiadomo, który okaże się tym ostatnim…”

  1. Bardzo mi przykro…Jedno jest pewnie daliscie jej Panstwo najlepszy dom pod sloncem. Biegaj szczesliwa kochana… Tule Panstwa mocno. A jak zdrowie Betty? Jak ona sie w tum wszystko odnajduje biedulka?

    1. Dzien dobry- bałam sie, ze bedzie gorzej, bo Beti to taka kalka Bianki. Bez Bianki nic nie robiła sama i o niczym pierwsza nie decydowała. Ale ma wielkie wsparcie moje i naszego wspólnego przyjaciela o gołębim sercu( mieszaniec doga niemieckiego z owczarkiem niemieckim) W razie potrzeby bedziemy pracować z behawiorysta jezeli moja wiedza nie wystarczy. Jestesmy wdzięczni za slowa wsparcia

      1. Tule Pania mocno jest Pani aniolem. Przesylam duzo sily i ciepla… Dziekuje za to co Pani zrobila dla obydwu sun. Czapki z glow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *