ZOJA – Dawno nie było wieści od Zojki, dlatego pokrótce chcemy poinformować jak się wiedzie czekoladzie :-)

Labradorka Zoja

Sunia bez wad… no może po za jedną… 🙂

Jesienią nasza rodzina powiększyła się i Zojka została siostrą szynkretowej koteczki Edzi. Edka trafiła do nas jako młode kocie z kociej fundacji działającej lokalnie. Początkowo Zojka miała ochotę upolować kota (co mocno mnie martwiło) i na jego widok mocno się śliniła, ale po kilku dniach zwierzaki się dotarły i na dzień dzisiejszy bardzo się lubią i wzajemnie zapraszają się do zabawy, wspólnie uprawiają również leżing 😉

Labradorka Zoja

Po za tym Zojka przeszła zabieg sterylizacji, po którym miała małe powikłania w postaci zapalenia gruczołu odbytowego. Ale sytuacja już została na szczęście opanowana.

Za nami pierwsze wspólne świeta Bożego Narodzenia. Zojka dzielnie towarzyszy nam w podróżach do rodziny. Wszędzie tylko szuka rąk do głaskania i oczywiście jedzenia. Po świętach jak na prawdziwą kobietę przystało trochę się zaokrągliła. Do dziś jeszcze jest na diecie, przecież niedługo wiosna, potem lato, wakacje, morze, plażing, toż to nie można mieć przecież boczków 🙂 jeszcze Pańcia Zojki musi się za siebie wziąć co by nie narobiła wstydu czterołapowi 🙂

Jeśli chodzi o charakter Zojki to ciągle bezustannie jest psem w typie tylko mnie kochaj i jak tylko ma możliwość to dosłownie na mnie wchodzi, jej wydaje się, że waży 3 kg a nie 33. To taka słodziaśna nieporadna taranująca nas z miłości baryłka. Czasem wydaje mi się, że ma 4 lata w nie 8 czy 9. Ogólnie to taki pies bez wad, a nie ma jedną wadę… lubi wytarzać się na spacerach w oborniku, którzy lokalni rolnicy rozrzucają na swoje pola. Od niedawna spacery z tego powodu są na długiej lince. A tak po za tym nie ma w niej wad, jest kochaną, rozmerdaną naszą ogoniastą psina.

Poprzednie wpisy:
Nowe wieści od Zojki
Nowe wieści od Zojki
Zoja – szalone przywitanie w nowym domu
Jestem Zoja, bomba miłości
Zoja, przekochana labradorka, tylko do przytulania
Zoja starsza, spokojna piękna, przesłodka labradorka do adopcji

Labradorka Zoja Labradorka Zoja Labradorka Zoja Labradorka Zoja Labradorka Zoja Labradorka Zoja Labradorka Zoja

6 thoughts on “ZOJA – Dawno nie było wieści od Zojki, dlatego pokrótce chcemy poinformować jak się wiedzie czekoladzie :-)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *