Sadi gotowy do adopcji (+FILM) – nieaktualne

Labrador Sadi

Wyadoptowany. Sadi, to młody młodziutki psiak o charakterze w 100% labradorowym.

Jak przystało na przedstawiciela tej rasy Sadi w Domu Tymczasowym daje się poznać, jako pies niewykazujący agresji. Zapoznanie z sukami, jaki i psem rezydentem przebiegło bez najmniejszego problemu, bez mała wyglądało tak jakby się już znały. Nie przejawia agresji również wobec osób odwiedzających dom jak i napotkanych na spacerze. Od pierwszego dnia uczestniczy podczas przygotowań psich posiłków gdzie również zachowuje się wzorowo. Podczas podawania misek czeka spokojnie na swoją kolej. Nie broni zasobów. Bardzo ważna jest dla niego bliskość człowieka. Lubi bardzo głaskania, przytulania, ale nie jest nachalny. Zostaje grzecznie sam w domu, nic nie niszczy. Utrzymuje czystość i sygnalizuje potrzebę wyjścia. Na spacerze idzie grzecznie, nie oddala się.
Sadi jednak jest labradorem wyjątkowym, idealnym dla ludzi, obawiających się temperamentu młodego labka, którzy nie gustują w systematycznych długich spacerach. Wystarczy mu krótki spacerek i najlepiej własny ogródek Wyjątkowość jego wynika z faktu, że w wieku szczenięcym Sadi prawdopodobnie (po licznych badaniach nie zdiagnozowano żadnej choroby i nie przyjmuje żadnych leków) po sczepieniu doznał coś w rodzaju paraliżu, który niestety pozostawił po sobie ślad, który sprawił, że potrzebuje on głównie stymulacji psychicznej a dużo, dużo mnie fizycznej.

Poprzednie wpisy:
TROCHĘ DESPOTA, ALE KOCHANY Z NIEGO LABEK
Sadi i trenerka + film
Sadi – ulubieniec dzieci + film
Sadi miał kolejne konsultacje w Warszawie
Chory Sadi – dzisiaj biopsja
Chory Sadi – w dalszym ciągu szukamy DT w Łodzi + film
Chory Sadi w domowym SPA
Chory Sadi w klinice „Podaj Łapę” w Pabianicach + film
Chory Sadi potrzebuje pilnie domku w Łodzi
ALARM. Nasz Sadi potrzebuje na trzy dni domu w Łodzi
MŁODY, DZIELNY I… BARDZO SAMOTNY…

Chciałby już biegać bez przeszkód
Sadi walczy o prawdziwe psie życie

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 607492249 (Martyna), 889856600 (Małgorzata), 669585207(Katarzyna),
adopcje@labradory.org

Labrador Sadi Labrador Sadi Labrador Sadi Labrador Sadi Labrador Sadi Labrador Sadi

6 thoughts on “Sadi gotowy do adopcji (+FILM) – nieaktualne”

  1. Zakochałam się w nim. Mam już jednego labka, bardzo chciałabym pomóc kolejnemu pieskowi. W sprawie Sadiego muszę wypełnić formularz czy możliwy kontakt telefoniczny? Czy pieskiem są potrzebne leki? Jeśli tak jaki to koszt?

    1. Pani Izo formularz jest niezbędny. Proszę o kontakt telefoniczny 607492249 (Martyna). Sadi tymczasowo będzie przyjmował doraźnie leki na wątrobę. Koszt niewielki

  2. Pani Martyno ja w formularzu mogę wypisać czego dusza zapragnie jak pies będzie miał dobrze i w ogóle zaprasza niech Pani oceni to nie pies tylko członek Rodziny … mojej RODZINY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *