MŁODY, DZIELNY I… BARDZO SAMOTNY… – nieaktualne

Labrador Sadi

Wyadoptowany. Śliczny, półtoraroczny, idealny pies rodzinny, któremu łapy się plączą przy chodzeniu. Dlaczego? Nikt nie wie, bo droga do weterynarza jest daleka i najeżona przeszkodami nie do pokonania…

Sadi to przystojny, młody blondynek, który jako małe psie dziecko zachorował na zapalenie wielonerwowe, które pozostawiło wyraźne ślady w postaci drżenia łapek i utykania. Rehabilitacja pozwoliła Mu na poruszanie się, ale trzecie piętro w bloku bez windy przekracza Jego psią wytrzymałość. Sadi walczy, ale bez pomocy nie będzie w stanie wywalczyć sobie prawdziwego, iście labowego życia. Skazany na samotność, gdy właściciele wychodzą z domu, próbuje cieszyć się króciutkimi spacerami, ale co to za życie dla młodego labradora, w którym drzemią gejzery energetyczne?!

Obecny dom Sadiego nie jest w stanie zapewnić Mu właściwej opieki weterynaryjnej, pełnej diagnozy i odpowiedniej, długotrwałej rehabilitacji. Pies jest dzielny, ale coraz bardziej smutny, w Jego ślepiach widać totalne niezrozumienie sytuacji, a ogonek powoli zapomina jak się merda z radości.

Sadi ma wszelkie szanse na powrót do sprawności, ale potrzebuje „na wczoraj” Domu Tymczasowego/Stałego (najlepiej w okolicach Wrocławia), w którym zamiast schodów będzie ogródek, a Człowieki nie będą pasjonatami wściekle długich spacerów. Domu, w którym znajdzie się dla Sadiego łóżeczko i micha pełna przysmaków oraz poczucie pełnej przynależności do ludzkiego stada, z głaskaniem i drapaniem biszkoptowego tyłeczka włącznie. Domu, w którym weterynarz jest przyjacielem, a nie wrogiem. Domu, w którym Ludź będzie walczyć o Sadiego z całej siły, tylko z tego powodu, że warto pomagać! Sadi podziękuje za to miłością całego swego labowego Serduszka.

oprac. E Frankiewicz

Poprzednie wpisy:
Chciałby już biegać bez przeszkód
Sadi walczy o prawdziwe psie życie

DOKONAJ WPŁATY.
PODARUJ SADIEMU SZANSĘ NA ŻYCIE!

FUNDACJA PRZYJACIELE CZTERECH ŁAP
ROKITNO 2
74-304 NOWOGRÓDEK POMORSKI
PayPal: fundacja@przyjacieleczterechlap.pl
PKO BP 39144011850000000017295136
z dopiskiem Dla Sadiego

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 607492249 (Martyna), 889856600 (Małgorzata), 669585207(Katarzyna),
adopcje@labradory.org

Labrador Sadi Labrador Sadi

4 thoughts on “MŁODY, DZIELNY I… BARDZO SAMOTNY… – nieaktualne”

    1. Stosunek do dzieci bardzo dobry. Przebywa w Tychach ale dowieziemy bez problemu w rejon Wrocławia. Prosimy o kontakt 608391927

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *