Chioma, 7-8 letni radosny pies w typie labradora do adopcji – nieaktualne

Chioma do adopcji

Wyadoptowany. Prosimy o udostępnianie Chioma, zasługuje na prawdziwy DOM💗.

Czy wiesz, jak to jest drugi raz się urodzić? Wiecie, że są takie schroniska do których lepiej nigdy nie trafić? A czy wiecie, jak wiele ich jest i jak trudno jest zabrać z takiego miejsca psa?😔 CHIOMIE się udało. Ten pies urodził się na nowo. Dostał szansę na jaką inne psy przez całe życie nie mogą liczyć. Dzięki zaangażowaniu wieli osób Chioma może poznać zapach trawy i poczuć ją pod łapkami.😊 Może wszystko zacząć od początku.

Historia Chioma zaczyna się w… Radysach. 😔 Nie wiemy ile lat spędził walcząc każdego dnia o przetrwanie. Na to pytanie nie ma odpowiedzi. Kiedy Radysy zamknięto, Chiomę i wiele innych psów przewieziono do kolejnych schronisk. Szczęśliwie ktoś go wypatrzył i tak trafił do NAS.😊 Dziś jest już bezpieczny i czeka na adopcję. Od pewnego czasu Chioma mieszka w domu tymczasowym, gdzie poznaje jak to jest być kochanym i szanowanym. Na nowo odkrywa radość życia. Mimo wielu lat za kratami wciąż jest bardzo ufny i pogodny.

Od wyjścia ze schroniskowego boksu rozdaje uśmiechy na prawo i na lewo. Poznaje otaczający go świat, jest wszystkiego ciekaw i na nic nie ma czasu. Nauczył się wielu rzeczy: kontroluje czystość i zaczyna poprawnie chodzić na smyczy. Kocha człowieka ogromnie, jakby chciał nadrobić lata spędzone w samotności.

Szukamy dla niego dobrej rodziny, u boku której nadrobi stracony czas. Chcielibyśmy, żeby trafił do fajnych, tolerancyjnych ludzi, którzy będą chcieli wynagrodzić mu ,,radysowy koszmar”.

Chioma jest zdrowy, przebywa w woj.mazowieckim. Prosimy o udostępnianie Chioma zasługuje na prawdziwy DOM💗

Poprzednie wpisy:
Chioma, ok. 8-letni piękny hebanowy pies w typie labradora szuka swojego pierwszego domu

Lata spędzone w schronisku bez wolontariatu. Nawet nie miał imienia. Był numerem
Gdy imię jest numerem, a boks domem, traci się chęć do życia

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Chioma do adopcji Chioma do adopcji Chioma do adopcji Chioma do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.