Labradorka Bunia – czeka na swój wymarzony dom – nieaktualne

Bunia, labradorka w potrzebie

Wyadoptowana. Wieści z domu tymczasowego.

Bunia, starsza pani, biszkoptowa labradorka. Przyjazna każdemu człowiekowi od chwili poznania, toleruje również inne psy. Za to kotów nie lubi. Gdyby nie to, że trochę biegać nie może, to z pewnością trenowała by nie jednego kociaka w biegach długodystansowych?. Dziewczyna jak każdy labek lubi jeść, co widać gołym okiem ?. Gdy zostaje w domu sama, śpi dopóki się nie wróci. Nie niszczy nic. Czasem zajrzy do wiaderka że śmieciami, z ciekawości ?. Ładnie chodzi na smyczy. Bardzo lubi jeździć samochodem, trzeba jej tylko pomóc wsiadać. Bunia oczekuje domu spokojnego, ludzie aktywni zanudzą się z nią. Stateczna pani, potrzebuje kogoś kto ją przytuli, podrapie za uchem, dopieści. Taka jest Bunia?❤

Poprzednie wpisy:
Labradorka Bunia, ideał zachowania
Bunia – staruszka pokiereszowana przez życie…
Labradorka Bunia, obraz nędzy i rozpaczy… c.d.
Labradorka Bunia, obraz nędzy i rozpaczy…

Bunia, labradorka w potrzebie Bunia, labradorka w potrzebie


Kto chciałby pomóc suni w leczeniu prosimy o wpłaty na nasze konto:
PKO BP 39 1440 1185 0000 0000 1729 5136
z dopiskiem Bunia


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 607 492 249 (Martyna), 509 267 878 (Monika),
✉ adopcje@labradory.org

12 thoughts on “Labradorka Bunia – czeka na swój wymarzony dom – nieaktualne”

 1. A do kiedy ma i ona ma oczekiwać? Zdecydowaliśmy się na DS.Czegoś tu już od dawna pojąć nie mogę
  ,z uporem maniaka nie chcę wierzyć „naszemu” weterynarzowi o wszelkiej maścki fundacjach,wciąż chciałabym wierzyć,że nie wszystkich ,w „jeden wór”.Przepraszam,ale ja w wyścigu do szczęścia pieska ,brać udziału nie będę..Jest masę starszych zapomnianych,przypomnianych psów z Radys.Tam nie cierpią,na przerost formy nad treścią.Uważam,że należałoby nam się kilka słów wyjaśnienia. Pozdrawiam.

  1. Odpisałem w mailu, to nie jest miejsce do takich dyskusji. Sunię czeka operacja na nowotwór i dopiero po niej można szykować sunię do adopcji.

  2. Witam
   Uważam,ze pani ton i sposób wypowiedzi jest nie na miejscu.
   Nikt tutaj Nikogo do niczego nie zmusza…..
   Trudno oczekiwać,aby psy które szukają swoich nowych domów z różnych powodów, zostały oddawane bez dokładnej weryfikacji miejsca i warunków, do których mają trafić.
   I za to wielki podziw, szacunek i wsparcie należy się Ludziom – wolontariuszom zaangażowanym i działającym w labradory.org

 2. Ja już skomentowałam…Nie znam się na zakamarkach . tych Waszych procesów.. Zresztą może to faktycznie za wysokie progi na nasze nogi.. jak twierdzi mąż…

  1. Jeśli Pani żal Radys to proszę oferować pomoc tam, a nie szkalować pracę innych oraz poświęcenie i mnóstwo serca włożone w psiaki. Każdy psiak po przejściach potrzebuje pomocy i Fundacje tak też dzialają, zwlaszcza labradory.org. wielki szacunek dla osób tam działających.

 3. Ja się cieszę, ze zostałam sprawdzona zanim otrzymałam pieska. Było to według mnie profesjonalne i przede wszystkim odpowiedzialne ze strony Fundacji, która tworzą Anioły! Cieszę się, ze dołączyłam do tej wielkiej rodziny, która świadomie wydaje pieski do domów stałych.

 4. Nie rozumiem tego zbyt pośpiesznego oceniania. Są tel. można zadzwonić, porozmawiać, poprosić o wytłumaczenie danej sprawy. Po co tak ostry ton wypowiedzi. Do fundacji labradory org często zgłaszają się w znacznej większości zakochani w tej rasie, posiadacze lub byli posiadacze labradorów… . Wszelkie schroniska są przepełnione i czy zabranie psa ze schroniska czy z fundacji nie ma znaczenia ….bo każdy pies do tej adopcji musi zostać przygotowany. Jeżeli ktoś chce pomóc psu, nie patrzy na formalności, ile trzeba czekać to czeka. Tyle tylko i aż tyle. W fundacjach często pracują ludzie, którzy poświęcają swój wolny czas, czas po pracy w schroniskach są stali pracownicy i opiekunowie. To nie fundacja jest ważna ale pies. Pozdrawiam i życzę znalezienia dobrego psiego przyjaciela….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.