Labradorka Bunia, ideał zachowania – nieaktualne

Bunia, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Oaza spokoju.

Na pewno nie jest to pies dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Bunia może za to być psem do towarzystwa dla dzieci i dla osób starszych.

Bunia aktualnie jest w domu tymczasowym pod Warszawą.

Dziękujemy Pani Bożenie z Tych za dotychczasową opiekę i transport suni, Pani Ani z Częstochowy za transport i Pani Ani z Raszyna za transport i przejęcie Buni na dom tymczasowy.

Sunię czeka operacja – usunięcie zmian nowotworowych.

Poprzednie wpisy:
Bunia – staruszka pokiereszowana przez życie…
Labradorka Bunia, obraz nędzy i rozpaczy… c.d.
Labradorka Bunia, obraz nędzy i rozpaczy…

Bunia, labradorka do adopcji Bunia, labradorka do adopcji Bunia, labradorka do adopcji Bunia, labradorka do adopcji


Kto chciałby pomóc suni w leczeniu prosimy o wpłaty na nasze konto:
PKO BP 39 1440 1185 0000 0000 1729 5136
z dopiskiem Bunia


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 607 492 249 (Martyna), 509 267 878 (Monika),
✉ adopcje@labradory.org

7 thoughts on “Labradorka Bunia, ideał zachowania – nieaktualne”

  1. Chciałabym coś napisać….ale co?? Może kiedys wsystko opowiem,ale kiedydy nikt nie będzie Buni chciał ja mogę.. Do bloku,ale z windą i prawie jak na wsi..Duzo zieleni,stawy, las.. Ot, takie osiedle. Polecam się..

  2. Chciałabym coś napisać….ale co?? Może kiedys wsystko opowiem,ale kiedydy nikt nie będzie Buni chciał ja mogę.. Do bloku,ale z windą i prawie jak na wsi..Duzo zieleni,stawy, las.. Ot, takie osiedle. Polecam się.I nie piszcie ,ze juz to powiedzano.,moze ,ale ja mówię dziś!!!!

    1. Zaczynam już „ustawiać”naszą Franie . Frania to córeczka tatusia , a Bunia będzie dla mnie.. Szczerze mówiąc, lubię spokój.. Frania jest grzeczna , nienachalna i cichutka,ale to jeszcze psie dziecko potrzebuje się wybiegać i trzeba jej to zapewnic.. No to mężowi akurat zalecono jak najwięcej ruchu, oczywiście bez szaleństw… Bunia, będzie moja . Oby tylko nie było przerzutów.. oby tylko …Bunia to taka prawdziwa „Buia. -kluseczka..” Gorzej ,kiedy Bunia zapała „uczuciem” do męża. On sie cieszy,ze tak go psy wręcz uwielbiaja,,niech się cieszy…będzie zdrowszy…

    2. Zaczynam już „ustawiać”naszą Franie . Frania to córeczka tatusia , a Bunia będzie dla mnie.. Szczerze mówiąc, lubię spokój.. Frania jest grzeczna , nienachalna i cichutka,ale to jeszcze psie dziecko potrzebuje się wybiegać i trzeba jej to zapewnić.. No to mężowi akurat zalecono jak najwięcej ruchu, oczywiście bez szaleństw… Bunia, będzie moja . Oby tylko nie było przerzutów.. oby tylko …Bunia to taka prawdziwa „Buia. -kluseczka..” Gorzej ,kiedy Bunia zapała „uczuciem” do męża. J On sie cieszy,ze tak go psy wręcz uwielbiają,,niech się cieszy…będzie zdrowszy…Poczuła się bezpieczniejsza i dlatego piesio ma usmiechnięte( po swojemu) pysio…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *