Sami w raju… czyli w nowym domku

Labradorka Sami

Lobo, Sami i Fado.❤️

Cześć, jestem Sami i mam około 4 lat, ale tak właściwie to dopiero teraz zaczynam życie. Dziękuję Wszystkimi Aniołom i Dobrym Ludziom za pomoc jaką otrzymałam. Dzięki Wam mogę zacząć nowe lepsze życie.

Jesteśmy nową rodziną Sami i chcemy podziękować Wszystkim razem i każdemu z osobna za okazane serce. Wiemy jak wielu z Was pomagało , aby odmienić Jej los i postawić Ją na nogi. Szczególnie słowa dla Labradory.org oraz osób, z którymi współpracują. Przywracacie wiarę w ludzi, a to co robicie nie da się opisać słowami. Jesteście Cudowni. Beniu to nasza druga adopcja, jesteś moją bratnią duszą. Od samego początku wiedziałaś, że będziemy odpowiednią rodziną dla Sami. Pani Kasiu dziękuję za mądre słowa. Pani Natalio dziękuję za to, że czuwa Pani nad Sami i pomaga w jej dalszej rehabilitacji. Asiu i Tomku, dziękuję że przemierzyliśmy całą Polskę z południa na północ, aby Sami trafiła bezpiecznie do nowego domku. Podziękowania dla Pana Tomka od Aniołków za pokazanie, że można. Przy okazji chciałabym wszystkim, którzy mają pretensje o wybór domów powiedzieć, że Ci Cudowni Ludzie mają przede wszystkim na sercu dobro Psiaków. Wiem to z doświadczenia, nie jedną rozmowę przeprowadziłam z Panią Kasią. A teraz kilka słów o Sami. Jest cudowna, wszędzie jej pełno, zawsze chce być pierwsza. Dlatego często słyszy słowo 'pomału’. Ma dużo starszego brata Fado oraz drugiego Lobo, który też jest adoptowany. Razem tworzą wspaniałą labkową rodzinę. Zapoznaje się z kotami, ale to trochę potrwa. Dziękujemy, że Sami została członkiem naszej rodziny i obiecujemy dać Jej szczęśliwe życie.

Poprzednie wpisy:
Labradory.org wraz z Sami dziękują…
Rehabilitacja Sami przynosi wspaniałe efekty… jednak jej koszty nas przerastają
„Rehabilitacja z Psitupem” stawia na nogi labradorkę Sami (+film)
Jestem Sami. Piękna czekoladowa labradorka. Kaleka …

Labradorka Sami Labradorka Sami Labradorka Sami Labradorka Sami Labradorka Sami Labradorka Sami Labradorka Sami Labradorka Sami Labradorka Sami Labradorka Sami Labradorka Sami Labradorka Sami

7 thoughts on “Sami w raju… czyli w nowym domku”

  1. Cudownie…popłakałam się. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że Sami zaczyna nowe, wspaniałe życie, jest bezpieczna, kochana i może znowu chodzic <3

  2. Wspaniale,że nadzieja umiera ostatnia bo dzięki Wam wszystkim Sami chodzi. Teraz ma cudowną rodzinkę. Dziękuję Wam za Wasze wielkie, czerwone i pełne miłości serca. Buziaki ode mnie i moich dzieciaków Azi, Leosia, Zgredka i Buni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *