WARTO POMAGAĆ ! PODARUJ LABRADOROM 1% PODATKU

Labradory – mądre, kochane, wpatrzone w człowieka psy… Nie potrafimy przejść obojętnie obok ich cierpienia, bezdomności, ludzkiego okrucieństwa i krzywd, jakich doznały.Nie możemy pozwolić, by chore i porzucone umierały w lesie, by konały z głodu uwiązane na łańcuchach, by ginęły pod kołami samochodów, by ich życie było narażone przez zwykłą bezduszność ich „właścicieli”. Nie pozwala nam na to nasze człowieczeństwo. Dlatego od 8 lat ratujemy labradory ( oraz psy mniej lub bardziej w typie tej rasy), potrzebujące pilnej pomocy. Każdego roku stajemy w obliczu dziesiątek psich tragedii, ratujemy dziesiątki labradorowych istnień i odmieniamy ich los.

Nasze działania możliwe są wyłącznie dzięki wielkim sercom i hojności naszych Darczyńców. Pozyskane od Nich pieniądze pozwalają nam zmieniać świat naszych psich przyjaciół na lepszy . To dzięki Nim mogliśmy ratować wszystkich naszych podopiecznych, m.in. Herę, która konała leżąc porzucona na posesji właściciela; pomoc nadeszła dosłownie w ostatnich minutach jej życia.  Czedara z głębokimi ranami na szyi od wrośniętego sznura i od kolczatki. Porzuconego w lesie niewidomego Lema. Nera – wyrwanego śmierci w chwili gdy jego „pani” postanowiła go bez powodu uśpić. Mogliśmy ratować ciężko chore i do granic możliwości wyeksploatowane psiaki z kolejnych pseudohodowli, psy opuszczone przez wszystkich za kratkami schronisk, psy po wypadkach komunikacyjnych i wiele innych – ta lista jest bardzo długa.

Nie spoczniemy w naszych staraniach dopóty, dopóki labradory spotykać będzie taki los.

Nigdy nie staniemy się obojętni na ich krzywdę. Jest w nas wystarczająco dużo siły, by walczyć o ich godne życie, by je ratować, by sprawiać, że znów będą mogły zaufać człowiekowi. Ale sama moc nie wystarczy – potrzebujemy wsparcia finansowego ze strony osób, którym tak jak i nam – cierpienie tych zwierząt leży na sercu.

Każdy może mieć swój udział w niesieniu pomocy i ratowaniu labradorów. Wystarczy przekazać na ten cel 1% swojego podatku. Pozyskane w ten sposób pieniądze pozwolą nam dalej ratować psie życie i zmieniać świat dla kolejnych labków. Umożliwią dalszą opiekę i podnoszenie komfortu życia psom niemal „nieadopcyjnym” – takim jak m.in. niewidomy Parys, potrącona przez samochód i porzucona Lucky – która w wypadku straciła oko czy Bleki, o którego od roku nikt nie pyta. Dzięki tym wpłatom będziemy mogli nakarmić psy znajdujące się pod naszą opieką w Domach Tymczasowych, opłacić hoteliki potrzebusiom, będziemy leczyć  naszych podopiecznych, szczepić, sterylizować przed adopcją i nade wszystko – ratować każde kolejne zagrożone życie. Będziemy mogli sprawić, że kilkadziesiąt kolejnych nieszczęśliwych i niekochanych biszkoptowych, czekoladowych lub czarnych jak smoła psiaków zapomni co to smutek, samotność i cierpienie –  zaczynając nowy, szczęśliwy rozdział życia. Labradory w potrzebie naprawdę bardzo potrzebują tych wpłat!

Kochasz psy? A może jesteś miłośnikiem rasy? Może masz lub miałeś labradora a może ma go ktoś Ci bliski ? Może wzrusza Cię widok cierpiącego zwierzęcia? Może chcesz razem z nami odmieniać los pokrzywdzonych przez los i człowieka labradorów?
A może po prostu… masz Wielkie Serce??? Pamiętaj – WARTO POMAGAĆ!

 PRZEKAŻ 1% SWOJEGO PODATKU na nasz  PROJEKT LABRADORY

FUNDACJA PRZYJACIELE CZTERECH ŁAP
Numer KRS 0000319906
Cel szczegółowy: „LABRADORY

(A-M)

23 thoughts on “WARTO POMAGAĆ ! PODARUJ LABRADOROM 1% PODATKU”

    1. Nasza rodzinka tez dodatkowo przekazala x3. Dziękuję również za wsparcie i pomoc w znaleziemu domkow naszym maluszkom. Jestescie wielcy

  1. Macie od teraz co roku nasz 1% . Jesteście wspaniałymi ludźmi! życzymy Wam wytrwałości i siły do ratowania i opieki nad labkami.

  2. Ja to jestem w dobrej sytuacji. Prowadzę biuro rachunkowe. Zobaczę kogo przy pitach uda mi się namówić.

  3. Strasznie biedne te psiaki dobrze ze są pod dobra opieką. koleżanka ma biuro rachunkowe może uda się namówic kilka osob na przekazanie 1%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *