Moris, starszy Pan Labrador

Labrador Moris

Wieści z domu…

Ma u nas towarzystwo dzieci i suni labradorki oraz kota. Jest prawdziwym labradorem – pełen ciepła, wpatrzony w człowieka. Ze zdrowiem bywa różnie, jeden dzień jest pełen energii drugi spędza tylko na spaniu i nie wstaje. Zaczyna tracić na wadze. To cudowny pies.

Poprzednie wpisy:
Smutny wzrok, stęsknione serce – czy tak musi wyglądać starość Morisa?
Stateczny, starszy biszkoptowy jegomość szuka domu

Labrador MorisLabrador Moris Labrador Moris Labrador Moris

8 thoughts on “Moris, starszy Pan Labrador”

  1. Widać, że Morisek jest szczęśliwy w nowym domku. Dużo szczęścia i zdrowia życzę całej rodzince. Buziaki.

  2. Cudownie ze znalazl dom wlasnie na swieta. Czego zyczyc? Duzo zdrowia dla Moriska aby mogl sie cieszyc jak najdluzej nowa rodzina. Dziekuje Panstwu za decyzje o adopcji

  3. Wspaniale, że Morisek znalazł domek, w który otoczony miłością, w spokoju spędzi resztę swojego życia. Brawa dla jego nowych opiekunów za ten cudowny gest. Oby wszystkim pieskom porzuconym i skrzywdzonym przez nieodpowiedzialnych ludzi udało się tak jak Morisowi znaleźć dobrych ludzi, którzy oddadzą im swoje serce ❤ i otworzą przed nimi drzwi swoich domów.

  4. Szczeniaki i mlode psiaki, zwlaszcza rasowe, szybko znajduja dom. Chetnych jest pelno. Trzymalem za Morisa kciuki. Zeby adoptowac takiego psa jak Moris, trzeba sie wykazac ogronym sercem i empatia. Tacy ludzie jak panstwo, przywracacie wiare w czlowieka przec wielkie CZ. Pamietajcie, karma wraca.?

  5. Jesteście Państwo Wspaniałymi Ludźmi !!!Wszystkiego co najlepsze dla Państwa i Waszej zwierzęcej rodzinki – szczególnie Moriska ! …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *