TOLA, ok. 4-letnia labradorka, wielbicielka pływania szuka rodzinki o podobnych zamiłowaniach – nieaktualne

Tola, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Przebywa w woj. dolnośląskim, niedaleko Wrocławia. Kto ją pokocha? ❤️

Tola jest uroczą labradorką, energiczną, uśmiechniętą i przyjazną. Kocha długie spacery, zabawy z psami, od małego była socjalizowana z psami i suczkami i bardzo lubi ich towarzystwo. Koty niestety nie są jej ulubionym czworonożnym towarzystwem, goni je. Lubi jazdę samochodem. Kocha nade wszystko wodę, pływanie, piasek, zabawy z patykiem, piłeczką, długie spacery z opiekunem, ale na smyczy, gdy wywęszy cos interesującego, potrafi pociągnąć.

Zostaje sama w domu pod nieobecność opiekunów, nic nie niszczy, uwielbia pluszowe zabawki. W domu potrafi obszczekać zza ogrodzenia przechodzące psy i ludzi, ale do domu wpuści każdego, entuzjastycznie się z nim witając.

Typowy labrador żebrador. W sumie pies ideał… no może tylko za bardzo pilnuje swoich zasobów, w czasie karmienia nie pozwala dochodzić do swojej miski, szczególnie, gdy ma w niej jakieś mięso. Ale kto lubi, gdy mu się przeszkadza w czasie smacznego posiłku?
Tola ma książeczkę zdrowia, jest zaszczepiona. Przebywa w woj.. dolnośląskim, niedaleko Wrocławia

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Tola, labradorka do adopcji Tola, labradorka do adopcji

4 thoughts on “TOLA, ok. 4-letnia labradorka, wielbicielka pływania szuka rodzinki o podobnych zamiłowaniach – nieaktualne”

  1. Czy ogłoszenie jest aktualne? Mieszkamy w domu z ogrodem. Znamy rasę, mieliśmy suczkę Melę i psa Robina.

  2. Witam, rodzina z okolic Wroclawia. Jestesmy zainteresowani adopcją Toli. Wypelnialismy ankiete wczesniej przy Alexie. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *