Ida, ośmiomiesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne

Ida, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Obecnie mieszka w Warszawie.

Ida mocno skrzywdzona w wczesnym psim ‘dzieciństwie” sunia przebywa od jakiegoś czasu w domu tymczasowym u pani Małgorzaty i pana Huberta. Nie wiadomo, czego złego w życiu już doświadczyła, ale musiało to napiętnować jej psie życie. Jest, właściwie, to była, wycofana w stosunku do ludzi, ale zaczyna się otwierać i przekonywać, ze człowiek i jego ręka potrafią być tez dobre. Sunia nadrabia teraz w DT wszelkie braki zabawowe, uczy się beztroskiego zachowania, małych psich szaleństw. A doświadcza tego dzięki troskliwej opiece w DT i przede wszystkim towarzystwu psa rezydenta Hachhiko, który stał się jej przewodnikiem i psim mentorem.

Ida uwielbia spacery, chodzi spokojnie na smyczy, nie boi się już przejażdżek samochodowych, ochoczo sama wskakuje do samochodu. Ubóstwia pływać, jest znakomitą pływaczką, pięknie zanurza się w wodzie i nurkuje.

Szukamy dla IDY domku z bardzo gorącym i opiekuńczym sercem dla psów, najlepiej z ogrodem i najlepiej z innym psem. Szukamy dla niej cierpliwego, spokojnego opiekuna, który będzie kontynuować dalszą pracę nad lękami tej suni.

Ida jest zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.

Ida, ma dopiero 8 miesięcy i już zawiodła się na człowieku…

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Ida, labradorka do adopcji Ida, labradorka do adopcji Ida, labradorka do adopcji Ida, labradorka do adopcji Ida, labradorka do adopcji Ida, labradorka do adopcji Ida, labradorka do adopcji Ida, labradorka do adopcji Ida, labradorka do adopcji Ida, labradorka do adopcji Ida, labradorka do adopcji

10 thoughts on “Ida, ośmiomiesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Jest prześliczna. Mam już jednego, to cudowne psy. Mam nadzieje że ktoś da jej szczęśliwy dom. Jestem pewien że odwdzieczy się psina.

  2. Witam, mam duży dom, ogród i 3 koty. Pod koniec marca 2019 odeszła na zawsze moja labradorka. Byłą z nami 15 lat. Pozostała pustka w sercu.
    Mieszkam pod Krakowem.

    1. Dla Idy preferujemy dom z ogrodem, gdyż sunia nie przebywała nigdy w mieszkaniu w bloku. Nie wykluczmy jednak, ze może sie przyzwyczaić do przebywania w mieszkaniu.

  3. od roku zastanawiam się nad towarzystwem dla mojej suni Tiny tylko moje pytanie jaki byłby stosunek Idy do kociaków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *