Ida, ma dopiero 8 miesięcy i już zawiodła się na człowieku… – nieaktualne

Ida, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Obecnie mieszka w Warszawie.

Państwo Małgorzata i Hubert zwrócili się do nasz prośbą o pomoc w wyadoptowaniu labradorki.

Jesteśmy z mężem domem tymczasowym dla ok 8-miesięcznej suczki w typie labradora. W Przytulisku dostała imię Ida. Ida jest psem po przejściach…
Jakich? Nikt tego nie wie. Wiemy tylko tyle, że od samego początku bardzo bała się ludzi. W sytuacjach skrajnego strachu, braku możliwości ucieczki – potrafi zsikać się pod siebie.

Ida robi jednak widoczne postępy. Odkąd jest u nas nauczyła się nosić obróżkę i chodzić na smyczy. Je z ręki i radosnym piskiem wita się każdego ranka ochoczo czekając na spacer. Uwielbia również wszystkie inne psy, które stawia sobie wręcz za wzór i autorytet. U nas również towarzyszy jej nasz pies Hachiko. Póki co tylko w jego obecności udaje się ją przekonać do zabawy, pieszczot, beztroski.
Chcielibyśmy znaleźć dla niej dobry dom i dobrych, cierpliwych i odpowiedzialnych właścicieli, którzy rozumieliby potrzebę dalszej pracy nad nią i jej lękami.

Liczymy na zgłoszenia od osób, które wypełniały już nasz formularz adopcyjny, choć nie tylko. Wskazany dom gdzie z reguły ktoś zawsze jest obecny, gdzie przyszli opiekunowie będą mieć dużo czasu na pracę z psem. Dobrze gdyby były też w nim inne psy. Nie musi to być od razu dom stały, może to być też dom tymczasowy. Może jakiś psi behawiorysta?

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

3 thoughts on “Ida, ma dopiero 8 miesięcy i już zawiodła się na człowieku… – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *