Labradorka Bunia do adopcji – nieaktualne

Bunia, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Schronisko w Krakowie.

BUNIA P 119/12/18
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2009 r.
WIELKOŚĆ: DUŻA
RASA: LABRADOR
STERYLIZACJA: ODROCZONA (z powodów medycznych)
W SCHRONISKU OD GRUDNIA 2018 r.
Bunia mimo swojego wieku jest bardzo energicznym labradorem, przepełnionym pozytywną energią.
Została odebrana właścicielom, którzy nie chcieli podjąć się operacji usunięcia guza, woleli psa uśpić. Aktualnie Bunia oczekuje na zabieg korekcyjny. Szczegółowe informacje o stanie zdrowia suni dostępne u schroniskowych weterynarzy.
Labradorka entuzjastycznie wita się z każdym człowiekiem, nie żywi urazy. Jest do wszystkich pozytywnie nastawiona, jednak ma bardzo dużo energii i zdarza jej się np. skakać z radości na ludzi, co przy jej gabarytach może być nieco uciążliwe i należałoby popracować nad oduczeniem Bunii takich zachowań. Widać, że przy konsekwentnym podejściu, ta mądra sunia świetnie potrafi współpracować, zna też podstawowe komendy i sztuczki, jak „siad” czy „łapa”. Bunia na spacerze w miarę ładnie chodzi, może pociągnąć za smycz w momencie, gdy coś ją zaciekawi. Uwielbia biegać za piłką, ale także chętnie zajmuje się sama zabawkami. Mieszkała w boksie z innymi psami, nie jest agresywna wobec innych czworonogów (brak informacji jak zachowuje się w stosunku do kotów).
Powroty do boksu bywają dla Bunii trudne, labradorka nie chce zostawać sama i domaga się atencji ze strony człowieka.. Bunia potrzebuje dużo miłości, co widoczne jest podczas przebywania z nią w boksie. Sama przychodzi i wtula się w opiekuna. Nie wiemy jak zachowywałaby się pozostawiona sama w mieszkaniu, być może spędzając odpowiednią ilość czasu z człowiekiem, nie byłoby z tym problemu z racji, że sunia była wychowana w mieszkaniu. Najlepszym rozwiązaniem dla Bunii byłoby mieszkanie z osobami, które przebywają cały czas w domu lub posiadają ogród, gdyż sunia lubi aktywny wypoczynek.

Źródło: www.adoptujpsiaka.pl

Ogłoszenie grzecznościowe.

Bunia, labradorka do adopcjiBunia, labradorka do adopcjiBunia, labradorka do adopcji Bunia, labradorka do adopcjiBunia, labradorka do adopcjiBunia, labradorka do adopcji

3 thoughts on “Labradorka Bunia do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *