Frika niczym egipski Sfinks (piękne zdjęcia)

Labradorka Frika

Wieści z nowego domu…

Cześć! To ja, Frika!
Chciałam się pochwalić, że trafiłam do nowego domku. Mieszkam w dużym mieszkanku z rodzicami i siostrzyczką Abi. Abi też jest labradorkiem, ma ponad roczek i jest biszkoptowa.
Siostrzyczka jest fajna: bawimy się zabawkami, ganiamy za piłeczkami po korytarzu, przeciągamy sznurki (jestem prawie tak samo silna jak siostra!).

Tata zabiera nas na dłuuugie spacery po lesie. Jest tam mnóstwo patyków! Nie wiem tylko dlaczego te poprzeczne, wystające z ziemi nie chcą się dać podnieść…ale jak siostra mi pomoże to też się udaje 🙂 Z siostrą w lesie bawimy się w berka albo złap-mój-patyk albo po prostu biegniemy za tatą 🙂 Siostrzyczka potrafi gdzieś pobiec za innymi piesełami ale ja się grzecznie pilnuję taty.

Chodzę też do szkoły! Miałam już pierwsze zajęcia: było dużo zabawy i smakołyków – już nie mogę się doczekać kolejnych zajęć.
Nowi rodzice pozwalają mi spać na kanapie i w łóżeczku, więc w zamian nie niszczę zabawek i pozwalam im pomiziać mnie po brzuszku (ale tylko czasem żeby się nie rozpaskudzili)

Najbardziej lubię poranki, gdy wstaję pierwsza, łapię moją ulubioną piszczącą piłkę z gumowymi kolcami i biegam z siostrą po mieszkanku 🙂 wtedy wstają już wszyscy i jest radośnie!

Jeszcze kilka słów od Friki do domu tymczasowego:

Chciałam podziękować wszystkim Ciociom i wujkom zaangażowanym w znalezienie dla mnie tego super domku, ale w szczególności Cioci Ewelince, która znosiła wszystkie moje wybryki i psikusy, uczyła mnie zachowania, chodzenia na smyczy i pomogła mi pokonać wszystkie lęki z przeszłości i okazała mi tyle dobroci i miłości. Przepraszam Cie Ciociu za te wszystkie szkody, jakie poczyniłam w Twoim domku. Ściskam tez moją starszą siostrę Abi i braciszka Looka rezydentów DT i dziękuje im za wszystkie psie nauki.

Poprzednie wpisy:
Frika, siedmiomiesięczna sunia do adopcji
Frika półroczna sunia w domu tymczasowym
Frika to najwspanialsza istota na ziemi. Szuka spokojnego domku

Labradorka Frika Labradorka Frika Labradorka Frika Labradorka Frika Labradorka Frika Labradorka Frika Labradorka Frika Labradorka Frika Labradorka Frika

2 thoughts on “Frika niczym egipski Sfinks (piękne zdjęcia)”

  1. Kochana Frikuniu❤️bardzo się cieszymy , że znalazłaś cudny domek , super siostrzyczkę i wspaniałych ludzi . Wcale się nie gniewamy za żadne szkody , bo doskonale rozumiemy , że jesteś psim dzieckiem i dopiero uczysz się życia . Zawsze pozostaniesz w naszych serduszkach. Całujemy ciebie i twoją siostrzyczkę Abi . Pozdrowienia przesyłają też nasza Abi i Look??????

  2. Pani Ewelino! Serdecznie dziękujemy za czas poświęcony Frice! Dziewczynka skradła nam serce. Jest szczeniaczkiem, pełnym energii, ciekawym otoczenia i nawet jak broi, robi to uroczo 🙂 ale widać ogrom pracy włożonej w wychowanie Friki podczas pobytu w domu tymczasowym. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie: Kasia, Marcin, Abi i Frika 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *