Frika, siedmiomiesięczna sunia do adopcji – nieaktualne

Frika do adopcji

Wyadoptowana. Wieści z domu tymczasowego.

Cześć , to ja Frika – pamiętacie mnie jeszcze ? ?23 stycznia skończyłam 7 miesięcy. Już trzeci tydzień jestem w domu tymczasowym. Jestem piękna, urocza, ale… straszny ze mnie łobuz ?Nie boję się już nowych dźwięków, lepiej chodzę na smyczy, kocham piszczące zabawki, potrafię sama otwierać drzwi i skaczę baaardzo wysoko. Czasem zdarza mi się jeszcze zesikać w domku, (ale obiecuję, że już będę się pilnować ?). Nauczyłam się nowych rzeczy, lubię zabawy z dziećmi, ale pod nadzorem dorosłych (bo mogę je przewrócić, lub podgryźć dla zabawy ich paluszki). Reaguje na komendy – siad, leżeć, łapa, nie wolno…

Szukam doświadczonego domku, który systematycznie będzie dalej ze mną pracował, który zrozumie moje zachowanie, poświęci mi mnóstwo czasu, będzie zabierał mnie na długie spacery. Nie przerażają mnie już jadące obok mnie samochody, nie boję się suszarki do włosów i innych urządzeń domowych wydających dźwięki.

Mój przyszły opiekun musi być: cierpliwy, musi pracować ze mną pozytywnymi metodami szkolenia i znać specyfikę mojej rasy. Mój dom tymczasowy nazywa mnie czasem żartobliwie ,,Frikulcem” (kiedy strasznie psocę – zjadam skarpetki, targam ubrania, obgryzam drewniane przedmioty).

Jeśli wiesz, że Labrador to wiecznie nakręcony psiak, głodomór jakich mało, psotnik, rozpruwacz pluszowych maskotek, to możemy się dogadać. Jeśli długa praca ze mną Cię nie przeraża i wiesz, że staniesz na wysokości zadania i pozwolisz mi być Twoim cieniem, to czekam właśnie na Ciebie ?

Poprzednie wpisy:
Frika półroczna sunia w domu tymczasowym
Frika to najwspanialsza istota na ziemi. Szuka spokojnego domku

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Frika do adopcji Frika do adopcji Frika do adopcji Frika do adopcji Frika do adopcji Frika do adopcji

6 thoughts on “Frika, siedmiomiesięczna sunia do adopcji – nieaktualne”

  1. Kiedy Frika będzie do adopcji, kochamy labki,mamy w domu czekoladkę ,10 letniego chłopaka,wychowamy i zadbamy o wszystko.Wnioski adopcyjne są u Państwa,pozdrawiam.

  2. Wypełniłam formularz adopcyjny niestety nikt się ze mną nie skontaktował. Jesteśmy domem w którym pies labrador przeżył 14 lat swojego życia. Mamy 2 dzieci 9 i 13 lat a więc to nie są małe dzieci. Mamy dom z ogrodem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tym abyśmy to my adoptowali Frikę to prosze o kontakt

    1. Witamy Pani Isabelo,
      Jesteśmy zainteresowani Państwa ankieta. Proces adopcyjny Friki nadal trwa, wpłynęło na sunie bardzo dużo ankiet, które są szczegółowo weryfikowane, w związku ze specyfika tej adopcji. Frika jest psem właścicielskim i to właścicielka suni współdecyduje o wyborze domku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *