Frika to najwspanialsza istota na ziemi. Szuka spokojnego domku – nieaktualne

Frika, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Opis według właścicielki suni…

Frika to najwspanialsza istota na ziemi. Nie znam bardziej szczerych a zarazem figlarnych oczu. Od pierwszego dnia jestem w niej zakochana. Nie jest mi jednak dane być z nią dłużej. Frika ma nadwrażliwość na dźwięki i przez to jest nadpobudliwa. Mieszkam na jednym z osiedli w samym jego centrum i to jest duży problem. Nasze spacery zostały skrócone do 5 minut gdyż każdy przejeżdżający samochód czy biegające dzieci – po prostu hałasy powodują u niej duży stres bardzo się tego boi. Szukam dla niej domu z dala od zgiełku, domu bez kota i dzieci. Drugi pies nie stanowi problemu widzę jak bardzo lgnie do zabawy.

Frika jest uczulona na drób ale za to bardzo lubi warzywa, które przygotowuję jej na parze i dodaję do suchej karmy. Bardzo lubi jogurt naturalny i uwielbia małe podsuszone kromeczki z weka posmarowane pasztetem wieprzowym kromeczki są zawsze przygotowane wcześniej i schną sobie. Śpi ze mną w łóżku i każdy dzień witamy razem zaczynając od miziania po brzuszku a potem dopiero spacer. Frika uwielbia się bawić ale ze względu na nadwrażliwość nie może używać piszczących zabawek tylko pluszaki.

Nic nie niszczy w domku Troszkę poskubała róg stołu ale to nie jest jej wina tylko moja bo stolik był za blisko kanapy no i jak tu się nie skusić. Nic nie gryzie i nie niszczy. Przez to że jest wrażliwa na dźwięki kiedy jest duży hałas na klatce typu blokowe awantury zdarza się jej zrobić siku w domu. Szukam domu z ogrodem i ludzi, którzy dają jej całe serce i miłość. Trzeba nad nią popracować bo jest bardzo rozpieszczona i figlarna. Wiem i wierzę, że z pomocą Was wszystkich znajdę dla mojej kochanej Friki dobry kochający dom dom spokojny zdala od hałasów, dom w którym będzie mogła biegać po o grodzie i cieszyć się życiem. Frika 23 grudnia skończy 6 miesięcy.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 607991873 (Grażyna), 608 391 927 (Ryszard), 607 492 249 (Martyna)
✉ adopcje@labradory.org
Frika, labradorka do adopcji Frika, labradorka do adopcji Frika, labradorka do adopcji

11 thoughts on “Frika to najwspanialsza istota na ziemi. Szuka spokojnego domku – nieaktualne”

 1. Zaniemowilam. 2 miesiace temu umarla nam czarna labradorka Neska. Frika jest identyczna. Mieszkam w malej miejscowosci na osiedlu domkow. Mam 2 dzieci 12 i 7 lat. Kochali Neske. My z mezem tez. Ale mam 2 koty ktore Neska uwielbiala. Moze jednak Frika tez by je pokochala? Jesli pasujemy to prosze o kontakt stworzymy jej kochajacy dom. Iza izabelek@go2.pl

   1. Wysłałam zgłoszenie – czy pies jest zabezpieczony w domu? Czy ma na tą chwilę szczepienia – -czy być moze trzeba to od razu zrobic? Czy adoptując psa ponosimy jakieś koszty chodzi mi o to czy wnosimy jakąś opłatę? Myslę ze moglibysmy ją jak najszybciej przygarnąć i po nią przyjechać ale tylko w weekend. Proszę dać znać
    Iza

  1. Jesteśmy w stanie podjechać po nią najszybciej w weekend – nie wiem czy ona jest zabezpieczona? Mieszka teraz w domu i ma wygodne warunki? Jeśli nie to proszę o jak najszybszy kontakt tak abyśmy mogli po nią przyjechać.

 2. Witam, wysłałam zgłoszenie adopcyjne – nie mam od Państwa odpowiedzi. Czy adopcja jest aktualna? Kiedy dostaniemy jakieś informacje?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.