Duke, 3,5-letni piękny, czekoladowy labrador szuka nowego domku – nieaktualne

Duke, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Urodziwy Duke do pokochania.

Niewiele wiemy o przeszłości Duka. W wypadku stracił swoją opiekunkę i wylądował w kojcu, w którym przebywał prawie dwa miesiące. Obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie pokazał się jako bardzo przyjazny i dobrze zachowujący się pies. Prześliczny, czekoladowy labek o mocnej sylwetce i ogromie serca dla człowieka. Uśmiechnięty, zawsze radosny. Labek jest młody, bardzo urodziwy, w jego spojrzeniu można zatopić całe serce. Jest psem energicznym, wymaga dużej aktywności fizycznej. Duke nie był przyzwyczajony do spacerów, mieszkał przecież w kojcu i był wypuszczany tylko na podwórko. Powinien poprawić kondycję, więc nauka chodzenia na smyczy musi być konsekwentnie kontynuowana. Jeśli coś go zainteresuje potrafi nagle pociągnąć, zresztą zna to każdy właściciel labradora.

Lubi jazdę samochodem. Kocha wszystkie suczki, w stosunku do nie dominujących samców zachowuje się poprawnie, chciałby się bawić, ale Duke to charakterny labek, ma cechy przywódcze i równemu sobie samcowi raczej się nie podporządkuje, także wskazany jest dom bez drugiego samca. Z kotami nie mieszkał, nie wiemy jak się zachowa w stosunku do nich. Ze względu na gabaryty i żywiołowość nie polecany do domu z małymi dziećmi. Duke jest bardzo ciekawy otaczającego go świata, umie sobie otwierać wszystkie w drzwi nie zamknięte na klucz. Mimo, że mieszkał w kojcu zachowuje czystość i sygnalizuje potrzebę wyjścia.

Szukamy dla Duka ciepłego, odpowiedzialnego, troskliwego domu, opiekunów znających dobrze tę rasę, rodziny lubiącej aktywność, która będzie mieć dla niego czas na naukę wzajemnych relacji, otoczy go opieką i miłością, a w zamian zyska ogrom psiej przyjaźni.
Labek ma książeczkę zdrowia, jest zachipowany. Przebywa w Gorzowie Wielkopolskim, woj. lubuskie.

Poprzedni wpis:
Duke – 3,5 letni piękny, czekoladowy labrador szuka nowego domku

 

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Duke, labrador do adopcji Duke, labrador do adopcji Duke, labrador do adopcji Duke, labrador do adopcji Duke, labrador do adopcji Duke, labrador do adopcji Duke, labrador do adopcji Duke, labrador do adopcji Duke, labrador do adopcji

2 thoughts on “Duke, 3,5-letni piękny, czekoladowy labrador szuka nowego domku – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *