Duke – 3,5 letni piękny, czekoladowy labrador szuka nowego domku

Duke, labrador do adopcji

Szukamy dla Duka aktywnej rodziny, która będzie mieć dla niego czas, otoczy go opieką i miłością, a w zamian zyska ogrom psiej przyjaźni.

Niewiele wiemy o przeszłości Duka. Wiadomo, że w wypadku stracił swoją opiekunkę i wylądował w kojcu w którym przebywał prawie dwa miesiące. Obecnie mieszka już w domu tymczasowym, gdzie pokazał się jako bardzo przyjazny, dobrze zachowujący się pies. Prześliczny, czekoladowy labek o mocnej sylwetce i ogromie serca dla człowieka. Uśmiechnięty, zawsze radosny. Labek jest młody, bardzo urodziwy, w jego spojrzeniu może zatopić całe serce. Bardzo inteligentny, lubi współpracę z człowiekiem, szybko się uczy. Jest psem energicznym, wymaga dużej aktywności fizycznej. Prawie poprawnie chodzi na smyczy, musi się przyzwyczaić do regularnych spacerów, aby poprawić kondycje, ale potrafi też nagle pociągnąć, jak coś go zainteresuje, zresztą zna to każdy właściciel labradora.

Jesteśmy przekonani, że będzie idealnym kompanem na długie spacery przy każdej pogodzie. Lubi jazdę samochodem. Kocha wszystkie suczki, w stosunku do nie dominujących samców zachowuje się poprawnie, chce się bawić. Kotów nie goni, nie wiemy, czy wcześniej z nimi mieszkał. Ze względu na gabaryty i żywiołowość nie polecany do domu z małymi dziećmi. Szukamy dla Duka ciepłego domu, aktywnej rodziny, która będzie mieć dla niego czas, otoczy go opieką i miłością, a w zamian zyska ogrom psiej przyjaźni.

Labek ma książeczkę zdrowia. Przebywa w woj., wielkopolskim, niedaleko Poznania.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Duke, labrador do adopcji Duke, labrador do adopcji Duke, labrador do adopcji Duke, labrador do adopcji Duke, labrador do adopcji

5 thoughts on “Duke – 3,5 letni piękny, czekoladowy labrador szuka nowego domku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *