Labrador Diego – wszyscy trzymany kciuki za powodzenie operacji – to już dzisiaj

Labrador Diego

Wieści z domu tymczasowego…

W czwartek byliśmy na kontroli u weterynarza. Okolica odbytu została wymyta, podgolona i przygotowana do operacji. Diego zdecydowanie nie życzył sobie zabiegów w okolicy pupy, ale nie było żadnego straszenia zębami, próbował się jedynie wyrwać. Guz pod wpływem antybiotyku jest mniej zaogniony, ale w sobotę znowu zaczął krwawić.

Labrador Diego

Diego na pewno czeka też diagnostyka stawów – szczególnie łokciowych, ale również biodrowych. Widać że sprawiają mu duży dyskomfort, dlatego na razie wskazane są krótkie spacery i spokojne zabawy.
Sam Diego również wygląda lepiej, przybyło mu energii, jest baaardzo pogodnym i pociesznym psiakiem. Ogromnie się cieszy na widok człowieka, bardzo lubi być miziany, przynosi zabawki i zachęca do wspólnej zabawy. Jego ulubioną zabawką jest sznur, który sam sobie znalazł i przywłaszczył ? Na spacerach uwielbia węszyć, chodzi powoli i zwykle nie ciągnie na smyczy, ale jak już szarpnie, to czuć te jego 34 kg…
Stosunek do obcych psów, jak i do całego otoczenia, ma pozytywny. Kontakt pysk w pysk zawsze przebiega przyjaźnie, natomiast kontakt przez płot odbywa się według dwóch scenariuszy: gdy obszczekuje suczka – Diego się prostuje, pręży, młodnieje o kilka lat i zwykle udaje mu się awanturnicę uspokoić ? gdy obszczekuje samiec – Diego go ignoruje, ewentualnie popiskuje.
Zaraz kolacja z wieczorną dawką antybiotyku, a potem już tylko woda, bo jutro wielki dzień. Od godziny 11 prosimy o trzymanie kciuków i same pozytywne myśli ?

Operacja zostanie wykonana w Warszawie w klinice Vetcardia przez  dr Rafała Kraszewskiego.  Trzymajcie kciuki za Diegusia bo teraz jest najważniejsze aby się powiodła.

Gdyby ktoś zechciał wspomóc nas finansowo będziemy bardzo wdzięczni …..

FUNDACJA PRZYJACIELE CZTERECH ŁAP
PKO BP 39 1440 1185 0000 0000 1729 5136
z dopiskiem DIEGO


Razem z Diego dziękujemy Pani Ludmile Sierakowskiej Fotograf Warszawy, Pani Edycie Ossowskiej szkoleniowiec Wesołej Łapki z Halinowa  i Pani Katarzynie Kowalskiej – sklep dogomarket bardzo za prezenty:

prezenty prezenty prezenty

Poprzednie wpisy:
Diego, w dalszym ciągu szukamy domu tymczasowego. Nowe fakty, będzie operacja
Diego, chory staruszek. W dalszym ciągu szukamy domu tymczasowego i właściciela psa
Diego, chory staruszek potrzebuje pomocy. W dalszym ciągu szukamy domu tymczasowego
PILNY APEL. Chory staruszek potrzebuje pomocy (+film)

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 573981988 (Kasia), 607991873 (Grażyna), 510957071 (Bernadetta), 607 492 249 (Martyna)
✉ adopcje@labradory.org

Labrador Diego Labrador Diego Labrador Diego Labrador Diego Labrador Diego

2 thoughts on “Labrador Diego – wszyscy trzymany kciuki za powodzenie operacji – to już dzisiaj”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *