List od labradora Benka (+film)

Labrador Benek

W nowym domku.

Cześć,
Pamiętacie mnie – to ja Benek – 6 letni labrador :). Chciałem Wam wszystkim oznajmić, że od niedzieli mam nowy domek z ogrodem i nowych opiekunów, których nie odstępuje na krok.

Chwalą mnie za wszystko, że nie szczekam bez powodu, że nie jestem natrętny podczas ich obiadku, że ładnie chodzę na smyczy. O tej smyczy już wiedzieliście z wcześniejszego postu. To w sumie nic dziwnego. Zawsze byłem w tym dobry, bo zostałem dobrze wychowany 🙂 A do tego jestem strasznie skromny ;-).

Dzień zaczynam od spacerku po okolicy z moja panią i oczywiście od śniadanka – według miarki niestety. Nie wiem czemu mnie ograniczają z karmą, przecież dałbym rade zjeść dużo więcej. Nie wiem też, czemu czasem wołają na mnie Gruby, bo podczas mojej pierwszej wizyty u nowego weterynarza waga wykazała 36,85 kg- więc o co chodzi??? Pani doktor również mnie pochwaliła i oznajmiła, ze jestem zdrowy pieskiem.

Wszystko jest fajne i ciekawe. Nowy dom, nowy ogród, okolica i nawet psi sąsiedzi. Uwielbiam towarzystwo ludzi. Powoli poznaję całą dalszą rodzinkę i przyjaciół moich moich nowych opiekunów. Zakumplowałem się też z Bernim, nieco młodszym goldenkiem. Dobrze nam się razem biega i bawi psimi zabawkami.

W domku całe nocki śpię spokojnie razem ze swoimi opiekunami – przy ich łóżku, choć jak nikt nie widzi pozwalam sobie poleżakować na kanapie;) Czeka mnie jeszcze jedno zadanie- mam się zakumplować z kotami, które „podobno” razem ze mną mieszkają w tym domu. Jestem bardzo otwarty na nowe znajomości – tylko jak się z nimi zakumplować jak one nie chcą wyjść z garażu albo zejść z drzewa?

Pozdrawiam wszystkich psich przyjaciół – Benek

Zapraszamy na film:

Poprzedni wpis:
Benek, 6-letni labrador z Wrocławia do adopcji – nieaktualne

Labrador Benek Labrador Benek Labrador Benek Labrador Benek Labrador Benek Labrador Benek Labrador Benek

2 thoughts on “List od labradora Benka (+film)”

  1. Cudowne, super zabawa. Dobrze że piesek trafił do tak fantastycznej rodzinki. Niestety?labradorki kochają kanapy i łóżka. Pozdrawiam Ela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *