Benek, 6-letni labrador z Wrocławia do adopcji – nieaktualne

Benek, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Benek ma dobrą rodzinę, dla której jest super psem, niestety musi szukać nowego domu.

Ten lukrowany biszkopcik jest spokojnym i niekłopotliwym podopiecznym. Dobrze wychowany, zna podstawowe komendy. Tylko w chwilach wielkiej radości na powitanie skacze jak piłka. Uwielbia wszelkie czułości i przytulanie!

Benek mieszka w domu z 3-latkiem, więc dobrze zna dzieci. Jest wobec nich delikatny i cierpliwy. Nie wiemy natomiast, co sądzi o kotach, bo on dotąd z kotami nie miał do czynienia. Wiadomo, że uwielbia zabawy ze szczeniakami i sukami, natomiast samca chciałby sobie podporządkować. Jak każdy labrador jest ogromnym łasuchem i prosi o smakołyki. Kocha też wodę i aportowanie. Nie ciągnie na smyczy. Zostawiamy w domu nie niszczy przedmiotów oraz mebli.

Pies został wykastrowany. Jest zdrowy, odrobaczony i zaszczepiony. Mieszka w bloku.

Chętnych do adopcji Benka skontaktujemy z jego właścicielką.

Oprac. AS.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta),
✉ adopcje@labradory.org

Benek, labrador do adopcji Benek, labrador do adopcji Benek, labrador do adopcji Benek, labrador do adopcji Benek, labrador do adopcji Benek, labrador do adopcji Benek, labrador do adopcji Benek, labrador do adopcji

16 thoughts on “Benek, 6-letni labrador z Wrocławia do adopcji – nieaktualne”

 1. Dzień dobry
  miałam przyjaciela labradora 13 lat, który odszedł rok temu i pozostała pustka, mieszkam 50km od Wroclawia w Świdnicy , proszę o informację jakiej wielkości jest Benek – średni, czy duży, ile waży, jaki ma temperament i
  kiedy byłby ewentualnie do odbioru
  pozdrawiam

   1. Proszę nam wierzyć, bo tylko my i właścicielka znamy powody szukania nowego domku dla tego cudownego psa, nie jest niechęć ruszenie DUPSKA na spacery. A jeśli chodzi o patologie, to naprawdę uratowaliśmy z niej wiele psów i do tej grupy nasz Benek nie należy.

  1. No w sumie przecieżwidac na fotkach a do tego skoro jest labrador to i tak wygląda! Wg mnie średni, syn ma czarnego, też tej samej wielkości i podobny wiek to większy nie będzie. Uważam, że to świetne psy z doświadczenia i warto pomóc! ??

 2. Trudna sytuacja życiowa (czytaj), nie chce się ruszyć DUPSKA na spacery.
  Co za patologia.
  Trudną sytuację życiową to ma to dziecko mając takich rodziców.

 3. Dlaczego go oddaja wlasciciele??? Brak slow . Czy pojawienie sie dziecka to powod??? Mam dwa labradory dwojke dzieci i dwa koty. Moje dzieci sa takie jakie sa wlasnie dlatego ze mialy psy… Kochani adoptujcie Benka prosze…

  1. Powód o poproszenie nas w pośredniczeniu wyadoptowania psa do nowego domku jest nam znany, ale droga Pani, nie wszystko jest na sprzedaż. Pojawienia sie dziecka nie jest tego powodem. Cieszymy sie również ze względu na Pani psy i koty, ze została Pani skonfrontowana podjęciem decyzji, jaka musiała podjąć opiekunka Benka.
   Proszę nam uwierzyć, ze Adopcje.labradory.org dołożą, jak zwykle zresztą, wszelkich starań, aby znaleźć dla Benka równie godny domek, jaki ma obecnie.

  1. Nie jesteśmy w stanie zaspokoi Pani ciekawości i dociekliwości w tej kwestii, nie jesteśmy od adopcji dzieci

 4. Lepiej, że właściciel szuka nowego domu dla psiaka niż ma go porzucić. Pani Bernadetta mogła by sobie darować zbędne komentarze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.