Piękna Amber w fotografii.

Amber, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Wciąż uśmiechnięta 🙂

Opis Pani Basi – opiekunki:

Amber to bardzo spokojna i uśmiechnięta sunia. Uwielbia pieszczoty. W domu zachowuje czystość i pod tym względem jest wzorowa. Zdarza jej się jeszcze czasem podkradać jedzenie, ale to kwestia do szybkiego wypracowania, ponieważ bardzo łatwo przychodzi jej zrozumienie, że czegoś robić nie wolno. Na początku była dość wybredna w kwestii jedzenia (są to zapewne nawyki z całego jej wcześniejszego życia) ale i w tym wypadku z dnia na dzień uczy się, że karma dla piesków jest dla niej znacznie lepsza niż człowiekowe papu.

Przede wszystkim Amber to sunia o wielkim sercu, kocha i chce być kochana. W jej oczach widać ogromne pokłady miłości, które odda komuś kto będzie chciał być jej człowiekiem. W kontaktach z psami ma przyjazny stosunek, nie zaczepia jednak takich, które przechodzą obok. Jeśli trafi do domu z innym pieskiem najlepiej byłoby gdyby ten pies był cierpliwy i znosił zaczepki w postaci „memlania” ucha -niegroźnego, takiego w zabawie, ale nawet mojej labradorce zdarza się tracić do tych zabaw cierpliwość. Podsumowując: spokojny psi ideał, który zasłużył na wszystko, co najlepsze.

Dziękujemy bardzo Pani Monice (hodowla Deer’s Den Labradors FCI) za poświęcony czas i wykonanie wspaniałych zdjęć Amber.

Poprzednie wpisy:
Wieści o Amber, niesamowicie przyjaznej suni, która czeka na dom
List od Amber, wcześniej – bezimienna labradorka
Bezimienna labradorka w bardzo brzydkim stanie… trafiła pod naszą opiekę – uaktualnienie


Kto chciałby weprzeć leczenie suni, prosimy o wpłaty na nasze subkonto:

PKO BP 39 1440 1185 0000 0000 1729 5136
z dopiskiem: leczenie oczu


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Amber, labradorka do adopcji Amber, labradorka do adopcji Amber, labradorka do adopcji Amber, labradorka do adopcji Amber, labradorka do adopcji Amber, labradorka do adopcji Amber, labradorka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *