Zuzia, 5-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne

Zuzia, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Śliczna labradorka gwarantuje przyszłemu opiekunowi niezwykła przyjaźń i dobry humor.

Zuzia ? – jest niezwykle przyjacielską, kochającą wszystko i wszystkich labką, bardzo proludzką, kocha przytulanki i miziania. Przyjazna w stosunku do innych psów, umie się odnaleźć w stadzie. Nie znamy jej stosunku do kotów.

Zuzia dotychczas nie mieszkała w domu, tylko w kojcu, ale zachowuje czystość. Kocha spacery, ładnie chodzi na smyczy, chociaż nie ma zbyt wielu okazji do spacerów, bo jest wypuszczana z innymi psami na wybieg. Jest grzeczna i spokojna. Lubi jazdę samochodem.

Sunia bez wad, no prawie – jak na labradora przystało ogromny z niej łasuch, nie powinna trafić do domu z małymi dziećmi, bo gdy zobaczy jedzenie w ręku dziecka musi je „zdobyć” i może przy tym uderzyć dziecko zębami.

Zuzia na pewno potrzebuje człowieka, który okaże jej zainteresowanie, bo ona szuka jego bliskości. Szukamy dla Zuzi ciepłych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy znajdą czas na dalsze wychowanie labradorki, na przyzwyczajenie jej do zamieszkania w domu, wprowadzą w nową rzeczywistość, zapewnią jej sporą dawkę aktywności a przede wszystkim pokochają ją i dadzą poczucie bycia pełnoprawnym członkiem rodziny. W oczach Zuzi widać wielką nadzieję na nowy dom ?, odmieńmy jej świat, dajmy jej szansę na nowe życie, a zyskamy na pewno wspaniałe psie serce, które bezgranicznie ufa i kocha ❤️.

Zuzia ma książeczkę zdrowia, wszystkie szczepienia.
Przebywa na Śląsku, niedaleko Katowic.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Zuzia, labradorka do adopcji Zuzia, labradorka do adopcji Zuzia, labradorka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *