Zadra, ok 9-10 miesięczna suczka w typie labradora do adopcji – nieaktualne

Zadra, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Radosna blondyneczka do pokochania ❤️.

Sunia jakiś czas temu została porzucona i obecnie przebywa w domu tymczasowym. To pełna energii młoda suczka w typie labradora. Jest radosna, bardzo żywiołowa i towarzyska😊. Uwielbia pływać. Kocha kontakt z człowiekiem i zrobi wszystko żeby mu się przypodobać. Lubi się uczyć i zna podstawowe komendy. Jest grzeczna i posłuszna o ile w ogóle w przypadku takiego młodziaka można użyć słowa „grzeczna” 😉 Na spacerach zachowuje się poprawnie i można nad nią zapanować a to duży plus 😁. To jeszcze młodziak, więc wiele rzeczy ją ciekawi i interesuje dlatego nie należy oczekiwać cudów i trzeba być gotowym na szczenięcą żywiołowość😊. Zadra zachowuje czystość i sygnalizuje potrzebę wyjścia. Jest przyjazna, ufna i wesoła. Nie przejawia agresji ani do ludzi ani do innych zwierząt. Bez problemu podróżuje.

Nowi opiekunowie powinni być świadomi, że to młodziak, który nie zdaje sobie sprawy ze swojej wagi i wielkości. Okazując radość skacze i szaleje nie zważając na to co ma obok. Momentami jest prawdziwym wulkanem energii ale potrafi też się wyciszyć i spokojnie czekać na zadania. Idealnie wpasuje się w aktywny dom. To klasyczny psi dzieciak z trylionem pomysłów w głowie, które trzeba „przekierować na dobre tory”.

Szukamy dla niej kochających i odpowiedzialnych ludzi, znających od podszewki życie z labkowym podrostkiem. Chcemy, żeby nowy dom miał dla tego dzieciaka czas i chciał z nim pracować😊. To fajna, zrównoważona sunia, która do pełni szczęścia potrzebuje jedynie kochającej rodziny. ZADRA przebywa w Warszawie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Zadra, labradorka do adopcji Zadra, labradorka do adopcji Zadra, labradorka do adopcji Zadra, labradorka do adopcji Zadra, labradorka do adopcji Zadra, labradorka do adopcji Zadra, labradorka do adopcji Zadra, labradorka do adopcji Zadra, labradorka do adopcji

2 thoughts on “Zadra, ok 9-10 miesięczna suczka w typie labradora do adopcji – nieaktualne”

  1. Jest przepuekna a gdzie mieszka jestem właściciela pr,ystojnego doberman Leona i bym była zainteresowana adopcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *