MYSIA, 15-miesięczna bardzo przyjazna labradorka do adopcji – nieaktualne

Mysia, labradorka do adopcji

Opiekun znalazł sam dom. Szukamy dla tej laboradości cudownego domu.

Przedstawiamy Mysię – 15 miesięczną urocza labradoreczkę. Sunia kocha wszystkich i wszystko. To jeszcze labowy podrostek, który pragnie kontaktu z człowiekiem, zabawy i przytulania. Jak na przedstawicielkę labradorowej młodzieży przystało jest pełna energii i bardzo skora do wszelkich zabaw Potrzebuje dużo aktywności fizycznej i koniecznie zadań mentalnych, nie znosi nudy. Kocha ludzi, entuzjastycznie wprost wita się z każdym, popisując się swoistym tańcem i podskokami a ze względu na ten jej entuzjazm w stosunku do ludzi, nie polecana do domu z małymi dziećmi. Nauka chodzenia na smyczy nadal do doskonalenia bo ogrom zapachów i żywiołowość powodują, że zapomina się. Chętnie bawi się z innymi psami, z kotem nie mieszkala, ale zero w niej agresji, raczej chęć do zabawy.

Szukamy dla tej laboradości aktywnej rodzinki, cudownego domu, który zapewni jej dużo miłości. Szukamy dla Mysi ciepłych opiekunów, którzy dadzą jej poczucie bezpieczeństwa i przynależności do rodziny. Chcemy, aby była rozpieszczana i kochana. Mysia ma wszystkie wymagane szczepienia, książeczkę zdrowia, jest zachipowana. Przebywa w Wadowicach, woj. małopolskie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Mysia, labradorka do adopcji Mysia, labradorka do adopcji Mysia, labradorka do adopcji Mysia, labradorka do adopcji Mysia, labradorka do adopcji Mysia, labradorka do adopcji

1 thoughts on “MYSIA, 15-miesięczna bardzo przyjazna labradorka do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *