Antek, 7-letni ogromnie pozytywny labrador szuka nowego domu – nieaktualne

Antek, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Antek sprawdzi się w aktywnej rodzinie.

Antek jest pięknym labradorem, w którego spojrzeniu można zatopić całe serce a nosek ma taki wyjątkowy jak on cały. Nietuzinkowa uroda, wdzięk, energia, łagodność i przyjazne usposobienie – Antek to całym serduchem labrador. Ma bardzo przyjacielskie, wręcz serdeczne nastawienie do całego otoczenia. To pragnący obecności człowieka pies. Antkowi nie brakuje młodzieńczego wigoru, który widoczny jest szczególnie podczas harców w ogrodzie i spacerów. Na smyczy chodzi w sumie poprawnie, zna podstawowe komendy, w młodzieńczym wieku przeszedł podstawowe szkolenie. To bardzo inteligentny pies, otwarty na pracę z nim. Dobrze komunikuje się psami, lubi się bawić, dominantów unika. Nie mieszkał z kotem, przechodzące na podwórku koty budzą jego zainteresowanie w celach zabawowych.

Dogaduje się dobrze z dziećmi, ale z racji swoich pokaźnych gabarytów polecamy do domu gdzie są dzieci w wieku szkolnym. Antek jest bardzo pogodnym, przyjaznym i ufnym psem. Kocha ludzi i okazuje to na każdym kroku. To bardzo serdeczny, wesoły labek, który uwielbia zabawę i ruch. Antek sprawdzi się w aktywnym domu bowiem trzeba zapewnić mu odpowiednią dawkę ruchu. Szukamy dla labka ciepłego domu z ogrodem i opiekunów, dla których będzie pełnoprawnym członkiem rodziny.
Antek jest zaszczepiony, wykastrowany. Przebywa w okolicach Lubartowa, woj. lubelskie.


Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Antek, labrador do adopcji Antek, labrador do adopcji Antek, labrador do adopcji Antek, labrador do adopcji Antek, labrador do adopcjiAntek, labrador do adopcjiAntek, labrador do adopcji Antek, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *