Yukon, ok. 7-letni urodziwy i wypieczony biszkopt szuka nowej rodziny – nieaktualne

Yukon, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy dla Yukona ciepłego domu, przyjaznych opiekunów, którzy zapewnią mu odpowiednią ilość spacerów.

Nie znamy historii Yukona, został znaleziony w kujawsko-pomorskim, przewieziony do gminnej przechowalni, szukano jego byłego opiekuna. Niestety liczne ogłoszenia nie przyniosły rezultatu i labek trafił pod nasze skrzydła.

Yukon jest bardzo przyjaznym, energicznym labradorem, wesołym, bardzo kontaktowym. Akceptuje inne psy, stosunek do kotów – nieznany.
To wesoły, towarzyski pies, który cieszy się na widok ludzi i z każdym chętnie wita. Yukon uwielbia długie spacery i szaleństwa na wybiegu, kocha węszenie. Potrafi chodzić na smyczy.

Labek jest bardzo ciekawy otaczającego go świata, w węszeniu na spacerze potrafi sie trochę zatracić i przez to lubi też chodzić swoimi tropami, dlatego tez wskazane jest, aby w początkowym okresie adaptacyjnym w nowej rodzinie, chodził koniecznie na smyczy, a najlepiej na długiej lince.
Lubi jazdę samochodem. otwarte drzwi auta, to zaproszenie dla Yukona do natychmiastowego zajęcia w nim miejsca. Będzie na pewno wspaniałym przyjacielem, towarzyszem długich spacerów.

Szukamy dla Yukona ciepłego domu, przyjaznych opiekunów, którzy zapewnią mu odpowiednią ilość spacerów, aktywności z innymi psami i umożliwią wybieganie się. Labek potrzebuje domu, w którym mógłby towarzyszyć człowiekowi w jego codzienności, być blisko niego, czuć bezpieczeństwo i spokój, a w zamian otrzyma wspaniałego, wiernego, wpatrzonego w niego przyjaciela.
To ciepły, kontaktowy, uśmiechnięty pies, który potrzebuje spokoju i miłości jak powietrza.

Yukon jest zaszczepiony, wykastrowany. Przebywa niedaleko Łowicza, w woj.łódzkie.

Poprzedni wpis:
Labrador Yukon, nowy podopieczny labradory.org

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Yukon, labrador do adopcji Yukon, labrador do adopcji Yukon, labrador do adopcji Yukon, labrador do adopcji Yukon, labrador do adopcji

One thought on “Yukon, ok. 7-letni urodziwy i wypieczony biszkopt szuka nowej rodziny – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *