NUKI, przemiły, wielki psiak do adopcji

Nuki do adopcji

Schronisko dla bezdomnych zwierząt PSIE POLE.

To młody psiak, w wieku 6 lat, waży ok. 40 kg. Nuki to duży pies, ale za to bardzo łagodny w stosunku do ludzi. Jest mieszańcem labradora. Zawsze cieszy się na widok opiekunów przy czym radośnie podskakuje i uroczo popiskuje. Jest niesamowicie kontaktowy i wprost uwielbia zabawę!

Trafił do nas po śmierci swojego właściciela, rodzina zrzekła się psa. Zachowuje się jakby jego szczenięce lata nie do końca przeminęły, a mimo tego nie jest przesadnie nachalny. Nie możemy zrozumieć jak można zrzec się tak wspaniałego psiaka…

Nuki potrafi skraść serce przy pierwszym spotkaniu, trzeba tylko dać mu szansę! Takich łagodnych psiaków jak on można ze świecą szukać. To naprawdę wdzięczny psiak, którego miejsce jest na kanapie u boku kochających właścicieli, a nie w schroniskowym kojcu.

Szukamy dobrego domku dla naszego cudownego podopiecznego!

Profilaktyka:
Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i przed adopcją zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

Nuki został przywieziony dnia 09.01.2023 r..

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Adopcje – 793993779

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE PSA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Źródło: schroniskopsiepole.pl

Ogłoszenie grzecznościowe.

Nuki do adopcji Nuki do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *