Hektor, nieco ponad roczny labrador do adopcji – nieaktualne

Hektor, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Psiak mieszka w schronisku na Śląsku.

HEKTOR
LABRADOR
WYKASTROWANY
WIEK: 11/2021
WAGA: OK. 40 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT

Hektor to typowy labrador, ma łagodne usposobienie i jest wesoły, energiczny i zawsze chętny do wszelakich aktywności. Lubi ludzi i z chęcią spędza z nimi czas. Ze względu na młody wiek wymaga ułożenia. Jest bystry, szybko się uczy, jest łakomczuchem, a za psie przysmaki zrobi wszystko. Nadaje się do domu z dziećmi, ale nico starszymi.

Ma dobry kontakt z innymi psami, może zamieszkać w domu z suczką. Sam zaczepia psy do zabawy. W boksie, w którym przebywa z suczką wygłupy nie ustają. Psiaki są w ciągłym ruchu. W domu może zamieszkać z suczką po uprzednim zapoznaniu.

Hektor powinien trafić do aktywnej rodziny, która zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu. Uwielbia długie spacery z wolontariuszami. Idealnie odnajdzie się wśród ludzi, którzy lubią długie piesze wycieczki, bieganie lub chodzenie po górach. Ma sporo siły i potrafi pociągnąć, więc na pewno trzeba wypracować chodzenie na smyczy. Nie każdy będzie w stanie go utrzymać.

Hektor to mądry psiak o bardzo łagodnym i przyjaznym usposobieniu. Powinien trafić do rodziny aktywnej. Do nowego domu z pewnością wniesie sporo pozytywnej energii.

Psiak mieszka w schronisku na Śląsku. Obowiązuje wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Chcesz adoptować Hektora? Napisz do nas: pomoc@dla-zwierzat.pl.
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567

Ogłoszenie grzecznościowe.

Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji

1 thoughts on “Hektor, nieco ponad roczny labrador do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *