Yogi, ok. 1,5-letni niezwykle przystojny kruczoczarny labrador szuka nowego domku – nieaktualne

Yogi, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Yogi czeka na przyjaciela.❤️

Yogi ma ok. 1,5 roku i jest ślicznym labradorem, pogodnym i przyjaznym. Mamy nadzieję, że wszystko zło, które doświadczył w swoim życiu, ma już za sobą.

Uwielbia spacery i aktywność, bo jak w każdym labku, drzemią w nim niespożyte pokłady energii. Nie ma problemów z innymi psami ale kontakt z człowiekiem przedkłada nade wszystko. Nie znamy jego stosunku do kotów.

To super kochany pies, który z radością i ufnością patrzy na człowieka. Nie przejawia żadnej agresji i jest zrównoważony emocjonalnie.  Ze względu na gabaryty i żywiołowość polecany do domu z dziećmi w wieku szkolnym. Potrafi też chodzić na smyczy. Nie sprawia żadnych problemów i chętnie wszystkiego się uczy. To bardzo inteligentny i bystry labek.

Szukamy dla Yogiego domu, gdzie będzie traktowany jak pełnoprawny członek rodziny. Szukamy ludzi znających potrzeby rasy, którzy będą chcieli spędzać z nim czas i zapewnią mu dobre życie, bezpieczeństwo i miejsce w sercu i na kanapie.

Yogi jest zachipowany, zaszczepiony i odrobaczony, wkrótce zostanie wykastrowany. Labek przebywa w woj., świętokrzyskim, niedaleko Kielc.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Yogi, labrador do adopcji Yogi, labrador do adopcji Yogi, labrador do adopcji Yogi, labrador do adopcji Yogi, labrador do adopcji Yogi, labrador do adopcji Yogi, labrador do adopcji

7 thoughts on “Yogi, ok. 1,5-letni niezwykle przystojny kruczoczarny labrador szuka nowego domku – nieaktualne”

  1. Jestem zainteresowana
    Czy mam w ogóle jakieś szanse na adopcje? Już tyle razy pisze do Państwa o zero odezwu

  2. Dzień dobry , mam 9 miesięcznego labradora , chętnie damy dom temu maleństwu , mamy dom z ogrodem koło Poznania

  3. Mam już 9 miesięcznego labradora , chętnie damy dom temu skarbowi , mamy dom z podwórkiem koło Poznania , znam specyfikę rasy i wiem ile pracy i czasu trzeba poświecić dla takiego psa

  4. Jestem zainteresowany adopcją. Wysyłalem juz kilka formularzy…. Po raz kolejny należy go wypełnic?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *