Kenay, 1.5-roczny mieszaniec labradora do adopcji – nieaktualne

Kenay do adopcji

Wyadoptowany. Do nowego domu z pewnością wniesie sporo pozytywnej energii.

KENAY
MIESZANIEC LABRADORA
WYKASTROWANY
WIEK: 28/08/2020
WZROST: 55 CM
WAGA: 27 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 6 LAT

Kenay został oddany do schroniska przez swojego właściciela z powodów osobistych. Sytuacja życiowa zmusiła go do podjęcia takiej decyzji.

Kenay to typowy mieszaniec labradora, jest łagodny, wesoły i energiczny.
Uwielbia kontakt z człowiekiem, jest ufny, lubi być blisko ludzi. To prawdziwy pieszczoch, głaskanie i przytulanie sprawia mu ogromną radość.
Kenay, jak na mieszańca labradora przystało, nadaje się do domu z dziećmi, jest przyjazny. Do tej pory wychowywał się w domu z dziećmi. Ze względu na młody wiek należy poświęcić mu czas na ułożenie i naukę. Idealnie gdyby przyszły opiekun zabrał go na szkolenie. Psiak jest mądry i szybko się uczy, więc powinien migiem nadrobić braki w wychowaniu. Bez problemu poddaje także się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym. Kenay jest psem domowym, zanim trafił do schroniska mieszkał w mieszkaniu, więc zna zasady panujące w domu. Zachowuje czystość w pomieszczeniach.

Kenay sprawdzi się w aktywnym domu, trzeba zapewnić mu odpowiednią dawkę ruchu. W schronisku uwielbia długie spacery z wolontariuszami. Ma sporo siły i potrafi pociągnąć, więc na pewno trzeba wypracować chodzenie na smyczy. Idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej długie piesze wycieczki lub chodzenie po górach. To bystry psiak, który lubi się uczyć, dlatego oprócz odpowiedniej dawki ruchu, należy również zająć jego pomysłową główkę ucząc np. różnych komend lub sztuczek.

Kenay ma dobry kontakt z innymi czworonogami. Najlepiej czułby się w domu z suczką swoich rozmiarów. Może być także jedynym pupilem w nowej rodzinie.

To mądry psiak o bardzo łagodnym i przyjaznym usposobieniu, powinien trafić do domu, który wykorzysta jego potencjał. Do nowego domu z pewnością wniesie sporo pozytywnej energii.

Psiak mieszka w schronisku na Śląsku. Obowiązuje wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Chcesz adoptować Kenaya? Napisz do nas: pomoc@dla-zwierzat.pl.

Ogłoszenie grzecznościowe.

Kenay do adopcji Kenay do adopcji Kenay do adopcji Kenay do adopcji Kenay do adopcji Kenay do adopcji Kenay do adopcji Kenay do adopcji Kenay do adopcji

3 thoughts on “Kenay, 1.5-roczny mieszaniec labradora do adopcji – nieaktualne”

  1. Piękny piesek. Daleko ? Jak komuś wpadnie w oko to żadne kilometry nie są przeszkodą. Życzymy szybkiego znalezienia domku.
    My chcieliśmy kiedyś jechać z Warszawy po suczkę na Śląsk, ale właścicielka w ostatniej chwili wycofała się z adopcji.

  2. To nic, że mieszniec. Labek całym sercem.
    Tyle osób pisze, że wysłały po kilka formularzy i nic.
    Może wśród nich znajdzie się ktoś kto zaadoptuje Kenay’ego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *