LUCY – 11 miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne

Lucy, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Przeurocza biszkoptowa labradorka odda serce w dobre ręce.❤️

Lucy ma niecały rok i jest bardzo pogodną, zrównoważoną i przyjazna labradorką. Jest śliczna – w wyrazie jej oczek można zatopić całe serce a jej słodki nosek jest wyjątkowy, jak ona sama. Świetnie dogaduje się z innymi psami. Mieszkała z berneńczykiem a teraz z sunią, mieszanką kaukaza i owczarka. Nie mieszkała z kotem, stosunek do nich – nieznany. Lubi wszelkie zabawy i bieganie. Uwielbia aportować i pływać.

Bardzo wpatrzona w człowieka, kocha jego towarzystwo. Na smyczy radzi sobie nienajgorzej lecz w ostatnich miesiącach nie miała za dużo spacerów gdyż mieszka na wsi i ma do dyspozycji tylko podwórko. Nauka chodzenia na smyczy musi być kontynuowana. Zna podstawowe komendy i chętnie się uczy nowych rzeczy. Umie jeździć w samochodzie spokojnie się zachowując.

Sunia potrafi w zabawie być bardzo żywiołowa, wiec nie polecana do domu z małymi dziećmi. Adopcja to przywilej dla ludzi z rozumem i sercem, dlatego tez szukamy dla Lucy bezpiecznego, pełnego ciepła domu, opiekunów z ogromem serca dla zwierząt.

Lucy jest zdrowa, ma książeczkę zdrowia. Mieszka w woj. kujawsko-pomorskim, niedaleko Lipna.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Lucy, labradorka do adopcji Lucy, labradorka do adopcji Lucy, labradorka do adopcji Lucy, labradorka do adopcji Lucy, labradorka do adopcji Lucy, labradorka do adopcji Lucy, labradorka do adopcji Lucy, labradorka do adopcji Lucy, labradorka do adopcji

2 thoughts on “LUCY – 11 miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Dobry wieczór , jesteśmy zainteresowani adopcją tej ślicznej istotki. Mamy już w domku jednego labradora . Nasz pies śpi w domu i tylko w domu na cieplej leżance lub wykładzinie . Podwórko mamy duże , jest gdzie biegać . Mieszkamy w lesie wiec jest gdzie także wychodzić na spacery.

    1. witam, Lucy jest już w trakcie procesu adopcyjnego i pojedzie najprawdopodobniej w ten weekend do nowego domu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *