Wspaniała rodzina zabiera naszego Granda do Anglii

Labrador Grand

Dzisiaj po 10 miesiącach oczekiwania Grand został wyadoptowany.

List od Granda:

Dziś nadszedł długo wyczekiwany przeze mnie dzień. Z Anglii przyjechała po mnie Moja Rodzina! Tak bardzo się cieszyłem, że
nareszcie ktoś i po mnie przyjechał, że już (na wszelki wypadek) nie odchodziłem od nich nawet na krok. Pokochałem Moją Rodzinę od pierwszego wejrzenia (i z wzajemnością). Kiedy mój nowy Pan otworzył bagażnik w aucie, nie zastanawiałem się nawet sekundy, wskoczyłem szybciutko i już byłem gotowy do podróży po lepsze życie.

Przy tej okazji bardzo dziękujemy Barbarze Sidor i Beacie Kwiecień,  za wspaniałą opiekę nad naszym Grandem, a także darczyńcom, którzy wspomagali Granda, oraz wszystkim,  którzy trzymali za niego kciuki.

Poprzednie wpisy:
Grand lubi dzieci, nie boi się weterynarza…
Grand w nowym towarzystwie
Grand piękny pięciolatek bez domu.
Czy ktoś mnie skserował?
Ochroniarz z powołania, pieszczoch z natury

Grand – piękny, potężny… 

Labrador Grand Labrador Grand Labrador Grand Labrador Grand Labrador Grand

One thought on “Wspaniała rodzina zabiera naszego Granda do Anglii”

  1. Czesc Grand, to ja LOBO. Mieszkalem kiedys dlugie miesiace w kojcu w schronie w Raciborzu. Przyjechala po mnie moja nowa rodzinka z Hamburga i tez , podobnie jak Ty, nie zastanawialem sie wcale i od razu wskoczylem do mojego nowego auta.
    Moja pani mowi, ze jestem wspanialym psem. Ciesze sie i staram jak moge, zeby nie zmienila zdania. Pani i pan chodza ze mna na dlugie spacery, nabralem tezyzny fizycznej i chociaz mam juz swoje lata , to nawet poszalec z nowymi kumplami lubie.
    Tobie tez zycze, zeby sie twoje marzenia spelnily i twojej nowej Rodzince zycze zebyscie wszyscy razem byli bardzo szczesliwi jeszcze przez wiele lat.
    Serdecznie Cie pozdrawiam.

    Lobo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *