Wspaniała rodzina zabiera naszego Granda do Anglii

Labrador Grand

Dzisiaj po 10 miesiącach oczekiwania Grand został wyadoptowany.

List od Granda:

Dziś nadszedł długo wyczekiwany przeze mnie dzień. Z Anglii przyjechała po mnie Moja Rodzina! Tak bardzo się cieszyłem, że
nareszcie ktoś i po mnie przyjechał, że już (na wszelki wypadek) nie odchodziłem od nich nawet na krok. Pokochałem Moją Rodzinę od pierwszego wejrzenia (i z wzajemnością). Kiedy mój nowy Pan otworzył bagażnik w aucie, nie zastanawiałem się nawet sekundy, wskoczyłem szybciutko i już byłem gotowy do podróży po lepsze życie.

Przy tej okazji bardzo dziękujemy Barbarze Sidor i Beacie Kwiecień,  za wspaniałą opiekę nad naszym Grandem, a także darczyńcom, którzy wspomagali Granda, oraz wszystkim,  którzy trzymali za niego kciuki.

Poprzednie wpisy:
Grand lubi dzieci, nie boi się weterynarza…
Grand w nowym towarzystwie
Grand piękny pięciolatek bez domu.
Czy ktoś mnie skserował?
Ochroniarz z powołania, pieszczoch z natury

Grand – piękny, potężny… 

Labrador Grand Labrador Grand Labrador Grand Labrador Grand Labrador Grand

One thought on “Wspaniała rodzina zabiera naszego Granda do Anglii”

  1. Czesc Grand, to ja LOBO. Mieszkalem kiedys dlugie miesiace w kojcu w schronie w Raciborzu. Przyjechala po mnie moja nowa rodzinka z Hamburga i tez , podobnie jak Ty, nie zastanawialem sie wcale i od razu wskoczylem do mojego nowego auta.
    Moja pani mowi, ze jestem wspanialym psem. Ciesze sie i staram jak moge, zeby nie zmienila zdania. Pani i pan chodza ze mna na dlugie spacery, nabralem tezyzny fizycznej i chociaz mam juz swoje lata , to nawet poszalec z nowymi kumplami lubie.
    Tobie tez zycze, zeby sie twoje marzenia spelnily i twojej nowej Rodzince zycze zebyscie wszyscy razem byli bardzo szczesliwi jeszcze przez wiele lat.
    Serdecznie Cie pozdrawiam.

    Lobo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *