Grand – piękny, potężny… i troszkę terytorialista

Grand do adopcji

Grand wyadoptowany.


wiek: około 4 lata
płeć: samiec
maść: czarny
rodowód/metryka: nie
chip: brak
sterylizacja/kastracja: nie
miejsce pobytu: DT Smogorzów
temat na forum 

Grand to dumny, przystojny brunet, który swoją postawą pokazuje siłę, żelazną konsekwencję i wolę walki o terytorium. Przez 4 lata życia Jego domem była pseudohodowla i „mieszkanie” na polu, zaś za ogrodzenie służyły Mu okna (?!). Menu również nie było zbyt wykwintne – jako główne danie oferowano Grandowi kury, gdaczące i z piórami (zgroza!!!)

Intelekt tego pięknego psa do dziś nie miał szansy na pełne wykorzystanie – jedyne komendy jakie Grandowi dane było poznać, to „siad” i „leżeć”. Pozostałe nie zaistniały w Jego słowniku, nikt bowiem o to nie zadbał.

Grand to bardzo silny pies, o twardym, terytorialnym charakterze, który sprawia wrażenie, że zapomniał co to znaczy być labradorem. Wprawdzie nie przejawia agresji, ale zachowuje się niczym szczekliwy, podwórzowy Burek. Klejnoty męskości nadal posiada, zaś szczepień i chipa jeszcze nie.

Futro Granda to brud, smród i pchło – kleszczowy obóz przetrwania, więc na powitanie wymagał serii kąpieli. Również maraton robali ze środka psa został już potraktowany odpowiednim preparatem.

W oczach Grandusia widać mądrość, ale również przykre życiowe doświadczenia. Jest zawsze czujny, poważny i gotowy do głosowej obrony terenu. Potrzebuje doświadczonych Opiekunów, którzy czułością i miłością przypomną Mu, że labrador to nie podwórkowy szczekacz, ale przymilasty kanapowiec, miłośnik drapania po zadku i dobrych przekąsek, którzy nauczą Granda podstawowych zasad społecznego współżycia w ludzko – psim stadzie i pokażą, że są jeszcze na tym świecie wartościowi Ludzie.

kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 889856600 (Małgorzata), 607492249 (Martyna)
adopcje@labradory.org

Grand leży na trawce

Grand - portret

Grand w całej okazałości

Grand wielki urwis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *