Wilson – dwu i półroczny labrador do adopcji – nieaktualne

Wilson, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Fajny, bardzo aktywny i wesołkowaty podrostek, do pokochania.❤️

Fajny, bardzo aktywny i wesołkowaty podrostek. Kocha ludzi i uwielbia być w centrum uwagi. Cieszy go bliskość i sam domaga się pieszczot. Jest ciekawy świata i chętny do współpracy. Bardzo szybko się uczy i widać, że sprawia mu to przyjemność. Jest radosny, przyjacielski i wciąż gotowy do kolejnych wyzwań. Stara się zachowywać czystość ale w początkowym okresie adaptacji, na pewno będą wpadki, więc trzeba być na to gotowym. Dość dobrze dogaduje się z innymi psami. Lubi zabawy i chętnie w nich uczestniczy. Nie znamy stosunku do kotów. Dość poprawnie chodzi na smyczy ale jeżeli coś go zainteresuje, wtedy na pewno będzie chciał to zobaczyć „na teraz” i „na już”. Dlatego trzeba nad tym pracować.

Wilson jest bardzo żywiołowy, potrafi się cieszyć całym sobą, nie zważając na to co się dzieje wokół niego. NIE POWINIEN trafić do domu z małymi dziećmi, tym bardziej, że nigdy z dziećmi nie mieszkał. Świetnie odnajdzie się w aktywnej rodzinie, gdzie będzie mógł we wszystkim towarzyszyć opiekunom.

Chcielibyśmy, żeby trafił do ludzi, którzy chociaż w pierwszym okresie, będą mogli przy nim być i pomogą mu łagodnie wkroczyć w nową rzeczywistość. Ten dzieciak powinien trafić do ludzi dla których praca z psem to przyjemność, a nie przykry obowiązek. Nawet najgrzeczniejszy labek nie wychowa się sam więc nie należy oczekiwać, że tak będzie w tym przypadku. Szukamy dla niego odpowiedzialnej rodziny znającej potrzeby rasy „od podszewki”. Zależy nam, żeby nowy dom, oprócz opieki i miłości, potrafił zapewnić chłopakowi stabilizację. Wilson jest bardzo inteligentnym psem, wystarczy odpowiednio ukierunkować jego żywiołowość i naturalną ciekawość świata.
Pamiętajmy, że pies to nie zabawka – prosimy o odpowiedzialne decyzje. Obecnie przebywa pod Warszawą.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Wilson, labrador do adopcji Wilson, labrador do adopcji Wilson, labrador do adopcji

1 thoughts on “Wilson – dwu i półroczny labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Piękny labek i na pewno chętnych do adpocji będzie wielu.
    Tylko znowu te pytania. Dlaczego tak pełen radości życia, kochający swoich właścicieli pies jest na tym portalu (?)
    Czy decyzje o oddaniu psa do adopcji nie są zbyt pochopne (?)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *