Maruś, 10-letni labrador do adopcji – nieaktualne

Maruś, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Kochany człowieku będziesz dla mnie całym moim światem, ale to Ty zdecydujesz, czy zechcesz mnie wpuścić do swojego.

Kochany człowieku? Nie mogę Ci wiele obiecać ale przyrzeknę, że pokocham Cię całym swoim psim serduszkiem i nie opuszczę aż do śmierci. Będę widzieć Twoją twarz w swoich snach i codziennie szukać Twojego zapachu. Twój głos będzie dla mnie drogowskazem, a ciepła dłoń na mojej głowie największym darem, jaki mogę dostać od losu. Mogę Ci obiecać, że będziesz całym moim światem, ale to Ty zdecydujesz, czy zechcesz mnie wpuścić do swojego.

Pewnie to chciałby powiedzieć Maruś gdyby tylko mógł ?. Mareczek jest typem „psa niewidzialnego”. Ufny i wyjątkowo grzeczny. Nie sprawia żadnych kłopotów, nie stwarza problemów. Jest pocieszny, spokojny i zrównoważony. Dogaduje się z innymi psami. NIE LUBI kotów. Uwielbia „pogadać”? i często coś tam sobie mruczy pod nosem albo „śpiewa” po swojemu?. Bardzo lgnie do człowieka i jest wdzięczny za każdy miły gest i każdą okazaną uwagę. Maruś świetnie odnajdzie się w spokojnym domu. Chłopak ma problemy ze stawami więc sportowcem nigdy nie będzie. Nie potrzebuje aktywności czy wielogodzinnych spacerów albo wyszukanych zabaw. Wystarczy mu spokojny spacer albo dom z ogródkiem. Chodzi sobie własnym rytmem i nie potrzebuje wiele , obecnie jest tylko suplementowany. Nie jest psem, który się nudzi i szuka sobie zajęć. Nic nie niszczy, nie kopie dołków i nie gryzie zabawek. Marek potrzebuje dobrego CZŁOWIEKA i to mu w zupełności wystarczy. Ciepły dom, kochająca rodzina i pieszczotliwy dotyk. Tylko tyle brakuje mu do szczęścia.

Marzy nam się, żeby ktoś go szczerze i bezwarunkowo pokochał ❤️ bo on bardzo na to zasługuje. Jest słodkim, bardzo proludzkim niedźwiadkiem, dla którego największym szczęściem jest bliskość człowieka. Może gdzieś jest jakaś fajna rodzina, która pozwoli Mareczkowi na spokojne i beztroskie życie, a on w zamian odda to co ma najcenniejsze, czyli całego siebie. Prosimy otwórzcie swoje serca. Maruś jest wyjątkowy. Mareczek przebywa w woj. opolskim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Maruś, labrador do adopcjiMaruś, labrador do adopcjiMaruś, labrador do adopcji Maruś, labrador do adopcjiMaruś, labrador do adopcjiMaruś, labrador do adopcji Maruś, labrador do adopcji Maruś, labrador do adopcji Maruś, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *