Węgielek, niewidomy labrador ma swój wymarzony domek na zawsze

Węgielek, niedowidzący labrador

Czekał na swój prawdziwy dom od stycznia.

Cieszymy się ogromnie drodzy fani Labradory.org i tą radością spieszymy się podzielić z Wami – nasz labiszon specjalnej troski, Węgielek, ma swój domek na zawsze.. Węgielek znalazł u Pani Flory w Podkowie Leśnej swoje wymarzone miejsce. Ma do dyspozycji ogromy ogród bez przeszkód, co dla psa, który nie widzi, ma ogromne znaczenie. W nowym miejscu Węgielek odnalazł się superowo. W ciągu kilku godzin nauczył się wchodzić po schodkach do domu i ku zdziwieniu jego poprzedniej opiekunki, zasmakował nagle w przebywaniu w domu, a dotychczas nie chciał tego robić. Pierwsza noc w nowym domu przespał w mieszkaniu, a nie na zewnątrz.

W domu wyleguje się na tarasie, lubi słońce. Pani Flora daje swoim zwierzętom pełną wolność w domu, otacza je miłością, a to na pewno pomoże zapomnieć Węgielkowi o przykrym doświadczeniu porzucenia ze względu na utratę wzroku. On sam już powoli przyzwyczaja się do nowego miejsca i odwdzięczy się z pewnością ogromem miłości, jaki kryje się w jego serduchu.

Bardzo dziękujemy pani Karolinie za uratowanie Węgielka i udzielenie mu prawie półrocznej gościny w swoim domu, za opiekę, spacery i cierpliwość. Wiedzieliśmy, że Węgielek znajdzie właśnie ten dom. Obecnej właścicielce Węgielka Pani Florze, dziękujemy za danie mu bardzo dobrego domu i przede wszystkim zrozumienie jego osobowości i podarowanie mu tej własnie bezpiecznej wolności, jakiej on potrzebuje.

Poprzednie wpisy:
Węgielek – uosobienie łagodności, radosny jak słońce, łasy na pieszczoty – do szczęścia brakuje mu tylko domu (+Film)
Węgielek, bezdomny labrador do adopcji

Węgielek, niedowidzący labradorWęgielek, niedowidzący labrador Węgielek, niedowidzący labrador Węgielek, niedowidzący labrador Węgielek, niedowidzący labrador

2 thoughts on “Węgielek, niewidomy labrador ma swój wymarzony domek na zawsze”

  1. ❤ cudownie że ma prawdziwy dom.
    Pani jest cudowna, że go zaadoptowala.
    Ja też wzięłam labka że schroniska w grudniu 2018 i jest.moja ” wielka miloscia”.
    Ściskam mocno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *