Tytan, ok. 2,5-letni labek z łańcucha szuka swojego prawdziwego domku – nieaktualne

Wyadoptowany. Tak było wcześniej. Obecnie mieszka w domu tymczasowym w okolicach Warszawy grzejąc dupkę na kanapie.

Młodziutki Tytan miał kiedyś domek i opiekuna, mieszkał na Mazurach, ale niedawno jego dotychczas uporządkowane życie zmieniło się w łańcuchowy koszmar. Opiekun zmarł, rodzina nie znalazła miejsca dla psa w domu i przywiązała go łańcuchem do pozostałości zrujnowanego budynku. Bez regularnego jedzenia i wody na pewno podzielił by los wielu podwórkowych psów. Ale dzięki zwierzolubnym dziewczynom znalazł się w naszym domu tymczasowym pod Warszawa.

Tytan jest uroczym labkiem, bardzo stęsknionym człowieka. Bezwzględny wymuszacz głasków i oczywiście żebrador pierwszej klasy. Coraz lepiej chodzi na smyczy, oczywiście, jak to labek, za jakimś interesującym zapachem potrafi pociągnąć. Zachowuje czystość w domu. Wita się entuzjastycznie prawie z każdym człowiekiem. Obecnie mieszka z suczkami i kotem, w stosunku do samców również nie zauważono żadnej dominacji, raczej chęć zabawy. Jeśli szukasz fajnego, energicznego, pozytywnie nastawionego do całego świata labka i zaoferujesz mu miejsce w swoim sercu i koniecznie na kanapie, to Tytan będzie super psem dla Ciebie. Tytan przebywa obecnie w naszym domu tymczasowym niedaleko Warszawy.

Dziękujemy Marioli Zabek, znanej z ogromu serca dla skrzywdzonych zwierząt, za uratowanie Tytana i przywiezienie go do naszego domu DT.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

3 thoughts on “Tytan, ok. 2,5-letni labek z łańcucha szuka swojego prawdziwego domku – nieaktualne”

  1. Co za piękny piesek! Mam nadzieje, ze znajdzie dom na ktory zasluguje. Niestety sama stracilam pieska przez parwowiroze i musze czekac z adopcja pieska do roku.
    Buziaki Tytan!

  2. Piekny piesek, zasluguje na super domek i miejsce w lozeczku. Sama niestety stracilam pieska przez parwowiroze i musze czekac do roku z adopcja.
    Powodzenia Tytan i buziaki!

  3. Jak można Labladora trzymać na łańcuchu ? Szkoda że ja nie znam tego człowiek – odechcaiłoby mu się psów do końca życia !! Bestialstow jednym słowem ! My od 15 lat mamy labki – najukochańsze psy , mądre, …. czułe .Nie wyobrażma sobie takiego psa na łańcuchu !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *