Inka i najtrudniejszy moment w życiu psa. Po siedmiu latach sunia musi opuścić swój rodzinny dom – nieaktualne

Inka, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Jest łagodna, ugodowa, toleruje inne psy, bardzo lubi dzieci, pięknie chodzi na smyczy i uwielbia zabawy na świeżym powietrzu.

Po siedmiu latach sunia musi opuścić swój rodzinny dom. Choroby właścicieli, które uderzyły w małżeństwo w podobnym czasie uniemożliwiają im dalszą opiekę nad psem. Pani cierpi na Alzheimera, pan ma bardzo duże problemy z poruszaniem się. Sytuacja jest dramatyczna zarówno dla ludzi jak i psa.
Inka jest pięknym czarnym labradorem. Posiada cechy charakterystyczne dla tej rasy. Jest łagodna, ugodowa, toleruje inne psy, bardzo lubi dzieci, pięknie chodzi na smyczy i uwielbia zabawy na świeżym powietrzu.
Szukamy dla Inki domu, w którym będzie pełnoprawnym członkiem rodziny. Sunia nie zostanie wydana na podwórko czy do kojca. Inka ma 7 lat, jest bardzo zadbana, zdrowa, zaszczepiona, systematycznie odrobaczana, a przed adopcją zostanie wysterylizowana i zachipowana. Obowiązuje standardowa procedura adopcyjna.
Bardzo prosimy o ud i pomoc w poszukiwaniu domu.
RACIĄŻ, woj. mazowieckie
Tel. w sprawie adopcji 608 755 740

Źródło: Facebook 

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Inka, labradorka do adopcji Inka, labradorka do adopcji Inka, labradorka do adopcji Inka, labradorka do adopcji Inka, labradorka do adopcji

2 thoughts on “Inka i najtrudniejszy moment w życiu psa. Po siedmiu latach sunia musi opuścić swój rodzinny dom – nieaktualne”

  1. Życzę tym Państwu zdrowia i dużo siły bo na pewno rozstanie ze swoim przyjacielem jest dla nich bardzo trudną decyzją. Ince życzę kochanego domu i szczęśliwych kolejnych lat życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *