Bezpieczny sen w nowym domu…

Labradorka Bora

100% labradora w ciele ograniczonym wiekiem, ale duch dużego dzieciaka.

Lis z nowego domu:

Bora to prawie piętnastoletni labrador, której los spłatał figla i w jej życiu musiało zmienić się wszystko. Niedowidząca i niedosłysząca dziewczyna zmieniła dom, ludzi i przyzwyczajenia. Przyjechała do nas po zmroku, lekko przestraszona, nowe zapachy, kształty i odgłosy powodowały sporo obaw. Jednak gdy przyszedł poranek, zwiedziła całe podwórko, przywitała się z nowym stadem i zaczęła szukać jedzenia. W trakcie spaceru żadne pachnące źdźbło trawy nie ujdzie jej uwadze, a w porze karmienia domaga się jak najszybszego podania miski. Kocha ciasteczka. Macha ogonem nawet przez sen. Tak samo jak na każde głaskanie i każdy smakołyk. Jest pogodną dziewczyną, którą wciąż cieszą małe psie wydarzenia. Obserwuje ptaki, inne psy, ma swoje tempo i swój styl. Nie jest już młodym psem, nie pobiegnie za piłeczką, jej kroki są rozważne, ale człowiek patrzy na tę kulkę radości i docenia każdą chwilę z nią spędzoną. 100% labradora w ciele ograniczonym wiekiem, ale duch dużego dzieciaka.

A jak to się zaczęło?

Dostaliśmy informację z OTOZ Animals Kwidzyn, że 15 letnia sunia z powyższego zdjęcia pilnie potrzebuje domu. Właściciel suni przebywa w ZK i nie ma rodziny, która mogłaby zaopiekować się psem. Dodatkowo cała posesja ma zostać sprzedana.

Pani Monika z okolic Szczytna już od jakiegoś czasu była chętna na adopcję starszego labradora w potrzebie. Z radością więc przyjęła do swojego domu tę biedną sunię.

Źródło: Facebook

Labradorka Bora Labradorka Bora Labradorka Bora Labradorka Bora Labradorka Bora

4 thoughts on “Bezpieczny sen w nowym domu…”

  1. Pieknie. Smutna historia z happy endem☺️??Sto lat slicznotko. Dla Pani Moniki brawo za decyzje o adopcji starszaka☺️?

  2. Brawo dla Pani Moniki! Ma Pani ogromne serce! Bardzo Pani dziękuję za tę adopcję tej uroczej starszej damy.
    ???♥️

    Dziękuję również Wam za ratowanie labków i psów w typie labradora. Za zaangażowanie i piękne teksty, które zawsze czytam ze wzruszeniem.
    Nasz Rino spod Pacanowa jest mega szczęśliwym psem! Dobrych, psich Świąt! ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *