Tosia – 2,5 letnia urocza czarnulka w typie labradora szuka fajnej, aktywnej rodzinki – nieaktualne

Tosia do adopcji

Wyadoptowana. Zaprzyjaźni się z od pierwszego spotkania z każdym człowiekiem.

Tosia jest śliczną, bardzo przyjazna do całego otaczającego ja świata labka. Bardzo ufna i wpatrzona w człowieka, kocha jego obecność, spragniona oczywiście przytulenia, głasków, miziania. Zaprzyjaźni się z od pierwszego spotkania z każdym człowiekiem. Wychowywana od małego z psami, bardzo lubi ich towarzystwo i wspólne zabawy. Może również zamieszkać z kotem. Niezwykle spontaniczna i energetyczna z niej sunia. Uwielbia długie spacery, lubi biegać i bawić się, aportować piłeczki, patyczki.

Szukamy dla Tosi aktywnej rodzinki, lubiącej długie spacery i zabawy ze spontanicznym, zawsze w dobrym humorze z psem. Sunia nie lubi zostawać sama w domu, ale jest przyzwyczajona do klatki kenelowej. Potrafi jeździć w samochodzie, najlepiej z osoba towarzysząca na tylnym siedzeniu. W oczach Tosi widać wielką nadzieję na nowy dom, bo w obecnym nie ma zapewnionej odpowiedniej ilości spacerów i ruchu. Sunia jest zdrowa, wysterylizowana, musi jedynie jeść karmę weterynaryjna, ponieważ jest alergikiem, ma zdiagnozowane AZS ( atopowe zapalenie skóry )

Tosia mieszka na Dolnym Śląsku, okolice Wałbrzycha

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Tosia do adopcji Tosia do adopcji Tosia do adopcji Tosia do adopcji Tosia do adopcji

4 thoughts on “Tosia – 2,5 letnia urocza czarnulka w typie labradora szuka fajnej, aktywnej rodzinki – nieaktualne”

 1. witam chcialem zapytac jak odbywa sie sprawa adopcji ?
  tzn , chodzi mi sprawy „papierkowe ”
  Jak wyglada sprawa odebrania pieska do domu ;]

  1. witam, jeśli jest Pani zainteresowana adopcja Tosi, to prosimy o wypełnienie formularza adopcyjnego lub kontakt telefoniczny pod podane w poście nr telef.
   Na podstawie wypełnionego formularza adopcyjnego, tworzymy sobie wstępny obraz o warunkach jakie proponuje Pani dla psa.
   Jeśli odpowiadają naszym wyobrażeniom i oczekiwaniom, to rozmawiamy z zainteresowanym adopcja i wtedy podejmujemy decyzje, co do adopcji. Przed adopcja następuje również wizyta przedaopcyjna w domu, gdzie miałby zamieszkać piesek.
   Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione , to wtedy umawiamy sie z Panią na odbiór psa, po którego trzeba sobie przyjechać w miejsce jego pobytu.
   Podpisujemy z Pania umowę adopcyjna.

  1. Witam, wypełniła Pani formularz adopcyjny mając na uwadze adopcja Leona i Damisia.
   Jeśli chodzi o adopcje Tosi, prosimy o kontakt telefoniczny, tutaj musielibyśmy sobie wyjaśnić pewne sprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *