Tosia – czekoladowy cud miód szuka domku na – nieaktualne

Tosia, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Uwielbia towarzystwo, stąd nie lubi zostawać sama…

Pani Kasia dziękuję bardzo za chęć pomocy. Zgłosiło się bardzo dużo chętnych. Tosia zamieszkała kilkanaście km od miejsca gdzie była.


Tosia ma 1 rok jest zdrowa, wysterylizowana, zachipowana. Jest piękną czekoladową labradorką o cudownych orzechowych oczach, patrzących najpierw bardzo nieśmiało i jakby niepewnie na człowieka. Ale po bliższym spotkaniu Tosia okazuje się bardzo energiczną sunią, kochającą zabawy i kontakt z człowiekiem. Zachowuje czystość, pięknie chodzi na smyczy, nie wykazuje żadnej agresji w stosunku do innych psów. Stosunek do kotów – nieznany.

Sunia została zabrana przez obecna opiekunkę z gminnego kojca i mimo ogłoszeń i po przebytej kwarantannie nie zgłosili się nikt po psa. Nie znamy przeszłości Tosi, ale musi mieć nieciekawe doświadczenia w swoim rocznym życiu, bo boi się zostawać sama w domu. Samotna w domu jest po prostu przerażona. Dlatego też szukamy dla suni domu, gdzie albo opiekun będzie pracować, przebywać w domu lub będzie mieć do towarzystwo innego psa –  swoja obecnością dadzą jej poczucie bezpieczeństwa, wsparcia. Tosia szuka Domu na zawsze, domu znającego potrzeby rasy labrador.

Sunia przebywa w domu tymczasowym w Krakowie
Katarzyna tel : 601407756 odpowie na wszystkie pytania

Pomagamy w znalezieniu domu.

Tosia, labradorka do adopcji Tosia, labradorka do adopcji Tosia, labradorka do adopcji Tosia, labradorka do adopcji Tosia, labradorka do adopcji Tosia, labradorka do adopcji Tosia, labradorka do adopcji

11 thoughts on “Tosia – czekoladowy cud miód szuka domku na – nieaktualne”

  1. Chciałabym adoptować Tosię. Mieszkamy w domu jednorodzinnym, posiadamy dwa psy, 4- letnią sznaucerkę miniaturową i 1,5 roczną yorczkę. Nie pracuję, zawsze ktoś jest w domu. Kochamy psy całym sercem i z wielką przyjemnością zaopiekowalibyśmy się Tosią.

   1. Jesteśmy zainteresowani.
    Co prawda pracujemy ale zawsze jest ktoś w domu .
    Mamy 6 letnią sunie z adopcji po przejściach która obecnie jest cudownym kochanym członkiem rodziny.
    W domu jest 7 letnie dziecko.
    Labrador jest nam znany.
    W rodzinie jest pies tej rasy również czekoladowy roczniak

 1. Chcielibyśmy zaoferować dom Tosi, nasz jedenastoletni syn marzy o takiej przyjaciółce. Oboje z żoną pracujemy w domu, idealne warunki;) Prosimy o kontakt.

 2. Chcielibyśmy zaoferować dom Tosi, nasz jedenastoletni syn marzy o takiej przyjaciółce. Pracujemy w domu, idealne warunki;) Prosimy o kontakt.

 3. Dobry wieczor

  Tosia bylaby naszym trzecim Labkiem.
  Koka odeszla od nas 11 mcy temu,brazowa ukochana ksiezniczka.
  Lola rowniez czekoladowa.roczna sunia jest z nami 11ty miesiac,teskni za przyjaciolka.
  Mieszkamy w duzym domu z ogrodem.
  Jestesmy od lat psiarzami,bez nich dom jest pusty.

  Chetnie zaopiekujemy sie Tosia.
  Prosze o kontakt.

 4. Drodzy, serdecznie dziękuję za taki wielki odzew i chęć podarowania domu Tosi. Od dziś mieszka w swoim domu z siostrą labradorka, z którą pokochały się od pierwszego spotkania. Opiekunowie pracują w domu. Tosia nie będzie rozpaczała pozostawiona sama. Mam nadzieję, że wszyscy którzy zauważyli Tosie znajdą swojego przyjaciela labradorskiego. Dziękuję Wam i wybaczcie proszę że nie oddzwaniam , po wielu intensywnych dniach życie wzywa. Powodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *