Nina, ok. 2-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne

Nina, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Jest bardzo nieśmiała, więc powinna trafić do spokojnych i ciepłych ludzi.

Nina ma trochę ponad dwa lata. Jest cichą i spokojną sunią, niesprawiająca większych problemów. Nina nie mieszkała w domu, więc jeszcze nie do końca radzi sobie z nauką czystości. Sunia jest wycofana, boi się otaczającego ją świata. Powinna trafić do domu z innym psem, ponieważ mając obok towarzysza staje się dużo śmielsza.

Ninka ma niedobór żeńskich hormonów i niedoczynność tarczycy. W związku z tym jest nieco mniejszą sunią z charakterystycznym wyglądem. Nowy dom powinien w pierwszej kolejności ustabilizować tarczycę, bo to jest w jej przypadku najważniejsze. Poziom hormonów należy co jakiś czas kontrolować i stosować się do zaleceń weterynarzy. Przed nowym domem jest sporo pracy.

Nina jest kochaną, bardzo ciepłą sunią, potrzebującą dużo uwagi. W otaczającym ją świecie, nie czuje się zbyt pewnie, więc trzeba pracować nad jej zaufaniem. Wszystko ,,co nowe” powoduje u niej to, że wpada w panikę, więc powinna trafić do spokojnych i ,,ciepłych” ludzi. Chcielibyśmy, żeby nowy dom po prostu szczerze ją kochał i często jej to okazywał. Nina jest bardzo ,,przytulaśnym” psem, więc kontakt z człowiekiem jest dla niej priorytetem. Mając do wyboru psie towarzystwo a mizianki, zawsze wybierze to drugie.
Ninka przebywa w woj.opolskim

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Nina, labradorka do adopcji Nina, labradorka do adopcji Nina, labradorka do adopcji Nina, labradorka do adopcji

1 thoughts on “Nina, ok. 2-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Czy ta pieką Panna Nina jest do adopcji. Mam w domu labka starszego Pan, oraz dwa mniejsze psiaki oraz dwie kocice.
    Pozdrawiam Sławek
    Mój wniosek adopcyjny jest u Państwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *