TOKYO, ok. 2-letnia pięknie wypieczona labradorka do adopcji – nieaktualne

Tokyo, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Jeśli chcesz, aby zawitał w Twoim domu taki jasny, świeży i wesoły psi promyczek, wypełnij formularz adopcyjny lub zadzwoń do nas.

Tokyo jest młodą i śliczną labradorką. Ma piękne oczka i brązowy nosek. Jest zrównoważona emocjonalnie, pogodna, otwarta na świat. Taki typ psiego sangwinika.

Jest, jak prawie każdy labrador, wpatrzona w człowieka. Lubi przytulanie i pieszczoty. Każdy gość w domu jest przez Tokyo witany z ogromną atencją a rozmerdany ogonek o mało jej nie odpadnie. Z radości potrafi wyskakiwać na człowieka aby zachęcić go do wspólnej zabawy. Jak to młody labek lubi się bawić i dokazywać.

Dobrze dogaduje się z innymi psami. Wychowywała się z psem widocznym na zdjęciach, około 2 letnim czarnym mieszańcem Rio. Psy są zżyte, ale do adopcji mogą iść osobno. Suczka mieszka obecnie z kotem, który niestety nie chce zaakceptować psów w domu.

Na spacerach, niestety, trochę ciągnie na smyczy, ale daje się korygować. Lubi jazdę samochodem.

Szukamy dla Tokyo kochających opiekunów i miejsca na kanapie w ich domu.

Jeśli chcesz, aby zawitał w Twoim domu taki jasny, świeży i wesoły psi promyczek, wypełnij formularz adopcyjny lub zadzwoń do nas.

Tokyo przebywa niedaleko Cieszyna, woj. śląskie

Tokyo, labradorka do adopcji Tokyo, labradorka do adopcji Tokyo, labradorka do adopcji Tokyo, labradorka do adopcji Tokyo, labradorka do adopcji Tokyo, labradorka do adopcji

8 thoughts on “TOKYO, ok. 2-letnia pięknie wypieczona labradorka do adopcji – nieaktualne”

      1. Proszę, nie rozdzielajcie tych psów! Dla nich to duży stres. Poza tym, Rio ma mniejszą szansę na znalezienie domu. Tylko w pakiecie!

      2. Proszę, nie rozdzielajcie tych psów! Dla nich to duży stres. Rio sam ma mniejszą szansę na dom. Tylko w pakiecie!

  1. Dzień dobry. Jestem zainteresowana adopcja Tokyo☺️ Mieszkamy niedaleko Cieszyna. Proszę o kontakt 783 670 809

  2. Proszę, nie rozdzielajcie tych psów! Dla nich to duży stres. Poza tym, Rio ma mniejszą szansę na znalezienie domu. Tylko w pakiecie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *