Sara, zwana Sarenką

Labradorka Sara

Wieści z nowego domu.

Dzień dobry 😊 zaraz minie miesiąc, od kiedy Sara (często zwana zdrobniale przez nas Sarenką) trafiła dzięki Państwu do naszego domu, pozytywnie przewracając nasze życie do góry nogami 😊🙃 Sara jest cudnym psem, mądrym, nieco upartym, ale przy tym wesołym 😄 powiedziałabym, że wręcz uśmiechniętym psiakiem, robi duże postępy z dnia na dzień, uczy się chodzić na smyczy i szelkach, poznaje różne komendy, uwielbia spacery, zabawy itd. Powoli zaprzyjaźnia się z kotem rezydentem 😁 Uczy się życia, po prostu poznaje świat na nowo 🥰 Byliśmy pod wielkim wrażeniem, bo zaaklimatyzowała się u nas bezproblemowo. Oby tak dalej! Pozdrawiamy serdecznie 🌻🤗

Poprzedni wpis:
Sara, pięknie „wypieczona” biszkoptowa dama do adopcji – nieaktualne

Labradorka Sara Labradorka Sara Labradorka Sara Labradorka Sara Labradorka Sara Labradorka Sara Labradorka Sara

 

5 thoughts on “Sara, zwana Sarenką”

  1. Jesteście cudownymi ludźmi, że daliście szansę kochanej Sarence. Nasi przyjaciele potrzebują od nas takiego wsparcia inaczej będą straceni. Kochajcie ją i dbajcie a ona na pewno odda Wam swą miłość w trójnasób. Gratuluję wyboru. Ja sobie nie wyobrażam życia bez zwierząt, to jest niemożliwe. One nadają człowiekowi tyle wrażliwości i ciepła. Wielu ludzi tego nie posiada niestety i boi się odpowiedzialności aby posiadać zwierzaczka. Życie bez naszych przyjaciół nie ma sensu. Powodzenia !!!
    Ola Andrzejczak z Chorzowa

  2. Dziękujemy 🙂
    Sara jest rewelacyjną psiutką! Minęły już 4mce od kiedy jest u nas i fajna babeczka z niej, wesoła, mądra i uparta hehe; kocha wszystkie kanapy, nadal walczy z szelkami, nawet easy walk jej nie przeszkodzą w ciągnięciu conajmniej całego człowieka haha, ostatnio dowiedzieliśmy się, że potrafi szczekać (ujada wręcz na wszystkie obce psy), ale tak pozytywnego i ciepłego serduchowo psa nigdy nie mieliśmy. Rozwija się każdego dnia, do tego chudnie powoli, zdrowie jej dopisuje, uszy wyleczone do końca, cały pakiet szczepień już za nami. Cudna jest i cieszymy się, że trafiliśmy na siebie.
    Ps. z kotką już się dogadały, reszta rodziny ją pokochała 😛
    Pozdrawiamy serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *