Tesla, 5-letnia przeurocza labradorka do adopcji – nieaktualne

Tesla, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Chcemy, żeby trafiła do ludzi dla których będzie najważniejsza.

Cudowna dziewczyna. Radosna, otwarta i pokojowo nastawiona do całego świata. Bardzo energiczna, żywiołowa, szalona i bardzo skora do zabawy. Labka kocha człowieka, uwielbia być blisko niego i to jest dla niej najważniejsze. Lubi aktywność i chętnie chodzi na spacery, ale na kanapie przy człowieku też z radością poleży. Grzecznie zostaje sama w domu i spokojnie czeka na opiekuna. Nie niszczy, ale z początkowym okresie pobytu w nowym domu będzie na pewno potrzebować wsparcia. Lubi szukać jedzenia, więc resztki jedzenia, śmieci muszą być odpowiednio zabezpieczone. Zachowuje czystość i sygnalizuje potrzebę wyjścia. Na smyczy trochę ciągnie, szczególnie na początku spaceru, gdy ogrom zapachów rozprasza ją ale potrafi też zdyscyplinować się gdy zostanie upomniana.
Nie przejawia agresji i nie ma problemów w kontaktach z innymi zwierzętami, ale nie pozwoli się też zdominować. Zaproszona do zabawy na pewno nie odmówi, kocha piłeczki i aportowanie. Z kotami nie mieszkała, na zewnątrz koty goni, ale raczej w celach zabawowych. Ze względu na gabaryty i żywiołowość nie polecana do domu z małymi dziećmi. Powinna raczej zamieszkać z dziećmi w wieku szkolnym. Bardzo lubi jazdę samochodem, do którego ochoczo wskakuje.

Jako pełnokrwisty labrador kocha przede wszystkim człowieka, jedzenie i pływanie, a wodę wyczuwa już z daleka. To uczuciowa i bardzo przytulaśna dziewczyna. Szukamy dla niej najlepszego na świecie domu, gdzie będzie traktowana jak pełnoprawny członek rodziny. Jej dotychczasowe życie było w miarę poukładane i przewidywalne, więc chcielibyśmy, żeby nowy dom zapewnił Tesli stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Zależy nam na fajnej i troskliwej rodzinie, która będzie miała dla niej czas. Chcemy, żeby trafiła do ludzi dla których będzie najważniejsza. Sunia jest zdrowa ma książeczkę zdrowia, jest zachipowana i wysterylizowana. Obecnie przebywa w województwie dolnośląskim, niedaleko Dzierżoniowa.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Tesla, labradorka do adopcji Tesla, labradorka do adopcji Tesla, labradorka do adopcji Tesla, labradorka do adopcji

2 thoughts on “Tesla, 5-letnia przeurocza labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Dzień dobry

    Proszę mi powiedzieć z jakiego powodu taki kochany pies jest do adopcji? Co się stało z właścicielami?

    Pozdrawiam
    Małgorzata Rekiel 😊

  2. Witam, Jestem zainteresowana adopcją Tesli-Labradora. Aktualnie jestem właścicielką labradora (Julka suczka) z chęcią bym zaadoptowała Tesle, gdyż miałam w pszeszłości dwa labradory więc nie widze najmniejszego problemu żeby znów mieć dwa labki.Mieszkam w niemczech ale przyjazd po Tesle nie było by problemem.Posiadam domek z ogrodem w miejscu gdzie są pola uprawne czyli nie w mieście i myśle że Tesla razem z Julką znajdą 'wspólny język”i będą razem biegać po polach.Dziękuję i pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *