Sonia, 8-letnia łagodna i kontaktowa labradorka do adopcji – nieaktualne

Sonia, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Kochani prosimy – udostępniajcie🙏 BARDZO PILNA ADOPCJA‼️‼️

Sonia 8 lat – potrzebuje naszej pomocy 💗 Tej suni właśnie zawalił się cały świat i w jednej chwili straciła WSZYSTKO co miała 😔 Jej ukochany człowiek zmarł i pozostawił ją zupełnie samą. I chociaż wokół ma dobrych ludzi, którzy po sąsiedzku dokarmiają i chodzą na spacery, to nic nie zmieni faktu, że Sonia została sierotą. Nie wyobrażamy sobie, żeby teraz miała trafić do schroniska 😔.

Sonia jest bardzo łagodna i kontaktowa. Uwielbia głaskanie i przytulanie. Całe życie była dobrze traktowana i kochana. Jest spokojnym, zrównoważonym psem, któremu już nie w głowie szczenięce demolki. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, zna weterynarza, grzecznie zostaje sama w domu. Po prostu pies ideał💗. Sonia jest psem z lekkim upośledzeniem ruchowym – ponoć taka już się urodziła. Czasami ma niezborne ruchy i chwiejny chód – mimo tego świetnie sobie radzi, jest aktywnym i wesołym psem. Z racji wieku, ostatnio pojawiły się problemy ze stawami, więc dostaje leki. Przez całe swoje życie wchodziła i wciąż wchodzi na 3 piętro więc pewnie jest to jedna z przyczyn osłabienia nóg. Sonia powinna trafić do spokojnego domu z mniejszą ilością schodów i wszystko będzie OK. Wyniki krwi ma książkowe.

Osobom poważnie myślącym o adopcji chętnie podeślemy filmiki 🙂. Kochani musimy zrobić wszystko, żeby tej biednej psinie zagwarantować godną starość. 🙏 Dla psiego seniora nie ma nic gorszego od straty kochającego opiekuna i poukładanego życia😢. Bez naszego wsparcia ona sobie nie poradzi. Pomóżmy jej odzyskać bezpieczeństwo. Sunia przebywa w Warszawie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Sonia, labradorka do adopcji Sonia, labradorka do adopcji Sonia, labradorka do adopcji Sonia, labradorka do adopcji

3 thoughts on “Sonia, 8-letnia łagodna i kontaktowa labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Jaka ona piękna i wypatrująca swojego ukochango opiekuna.
    Jest jej na pewno ciężko i ciężko będzie do końca życia, ale lepiej z nowym opiekunem niż samotnej. Zapewne odzyska chcociaż trochę radości przy nowym właścicielu. Może powtórzcie to ogłoszenie. Może ktoś ją zauważy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *