DINO, około 4-letni labrador do adopcji – nieaktualne

Dino, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Dla tego ślicznego chłopaka szukamy fajnej rodziny, która zapewni mu opiekę, miłość i stabilizację.

Prawdziwy chodzący entuzjazm. Kocha kontakt z człowiekiem i uwielbia jego bliskość. Ogromnie cieszy go możliwość bycia w centrum uwagi. Bardzo szybko się uczy i widać, że sprawia mu to przyjemność. Jest otwarty i przyjacielski. Sam domaga się głasków i zainteresowania. Dino kocha ruch ale potrafi się też wyciszyć. Grzecznie zostaje w domu i stara się zachować czystość, ale nowy dom powinien zdawać sobie sprawę, że w okresie adaptacji może być różnie. ADOPCJA, to nowe miejsce, nowi ludzie, nowe wyzwania i nowy stres. Każdy adopciak potrzebuje czasu , więc należy to zrozumieć i uszanować. Dino bez problemu dogaduje się z większością psów. Obecnie mieszka ze starszą suczką. Nie znamy stosunku do kotów. Czasem ciągnie na smyczy więc nad tym na pewno będzie trzeba pracować.

Jest wyjątkowo żywiołowy, dlatego NIE POWINIEN trafić do rodziny z małymi dziećmi. Świetnie odnajdzie się w domu, gdzie będzie mógł we wszystkim towarzyszyć swojemu człowiekowi. Nowi opiekunowie powinni zdawać sobie sprawę, że Dino wymaga pracy, czasu i regularnej aktywności. Dla tego ślicznego chłopaka szukamy fajnej rodziny, która oprócz opieki i miłości, zapewni mu stabilizację. Pies to nie zabawka – prosimy o odpowiedzialne podejście do adopcji.
Dino obecnie przebywa w woj. małopolskim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Dino, labrador do adopcji Dino, labrador do adopcji Dino, labrador do adopcji Dino, labrador do adopcji Dino, labrador do adopcji Dino, labrador do adopcji

7 thoughts on “DINO, około 4-letni labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Cudo kochane uwielbiam psy chciała bym je wszystkie przygarnąć a ten skarb zasługuje na cudowny dom.❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *